//

Adobe Flash Player 10.1.85.3 Final

Nefunkčné linky, staré nevhodné a zabudnuté témy (presunuté za obdobie 2011-2014)
Obrázok užívateľa
GNOME
ourphorum ELITA
ourphorum ELITA
 
Príspevky: 2015
Registrovaný: Pia Jún 04, 2010 6:36 am
Poďakoval: 29 krát
Poďakovali mi: 893 krát

Adobe Flash Player 10.1.85.3 Final

Poslaťod GNOME » Štv Sep 23, 2010 10:07 pm

About the program: Adobe Flash Player - browser plugin for Internet Explorer, AOL, Firefox, Mozilla, Netscape and Opera, lets you play Flash-videos (files SWF). Without this program, the browser will correctly display Web pages and interactive web features, designed for technology Flash.

Adobe Flash Player - is a cross-platform runtime environment based on the browser to deliver dynamic applications, content and videos on different screens and browsers. Wednesday Flash Player 10.1 is optimized for creating high-performance mobile applications and supports the original functionality of devices, providing a user experience with the application.

Changes in 10.1.85.3:
A critical vulnerability exists in Adobe Flash Player 10.1.82.76 and earlier versions for Windows, Macintosh, Linux, Solaris, and Adobe Flash Player 10.1.92.10 for Android. This vulnerability also affects Adobe Reader 9.3.4 for Windows, Macintosh and UNIX, and Adobe Acrobat 9.3.4 and earlier versions for Windows and Macintosh. This vulnerability (CVE-2010-2884) could cause a crash and potentially allow an attacker to take control of the affected system. There are reports that this vulnerability is being actively exploited in the wild against Adobe Flash Player on Windows. Adobe is not aware of any attacks exploiting this vulnerability against Adobe Reader or Acrobat to date.

About file:
Enabling | reg code: not required
Interface Language: Multi / Russian
File Format: RAR
Platform / OS: Windows 2000/XP/Vista/Seven

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


pass : GNOMEXDODO

Obrázok

O program: Adobe Flash Player - prohlížeč plugin pro Internet Explorer, AOL, Firefox, Mozilla, Netscape a Opera, umožňuje přehrávání Flash-video (soubory SWF). Bez tohoto programu, bude prohlížeč správně zobrazovat webové stránky a interaktivní webové prvky, určené pro technologii Flash.

Adobe Flash Player - je cross-platformní runtime prostředí založené na prohlížeči dodat dynamických aplikací, obsahu a videa na různých obrazovkách a prohlížečů. Středa Flash Player 10,1 je optimalizován pro vytváření high-výkon mobilních aplikací a podporuje původní funkčnost zařízení, které poskytují uživatelské zkušenosti s aplikací.

Změny v 10.1.85.3:
Kritická chyba zabezpečení v aplikaci Adobe Flash Player 10.1.82.76 a starší verze pro Windows, Macintosh, Linux, Solaris, a Adobe Flash Player 10.1.92.10 pro Android. Tato chyba zabezpečení se týká také Adobe Reader 9.3.4 pro Windows, Macintosh a UNIX, a Adobe Acrobat 9.3.4 a starších verzích pro Windows a Macintosh. Tato chyba zabezpečení (CVE-2010-2884), může způsobit pád a případně umožnit útočníkovi převzít kontrolu nad postiženým systémem. Objevují se zprávy, že tato chyba zabezpečení je aktivně využíván ve volné přírodě, proti Adobe Flash Player v systému Windows. Adobe není vědom žádných útoků zneužití této chyby zabezpečení proti Adobe Reader nebo Acrobat k dnešnímu dni.

O souboru:
Povolení | reg kód: nevyžaduje
Jazyk rozhraní: Multi / rusky
Formát souboru: RAR
Platforma / OS: Windows 2000/XP/Vista/Seven

-----------------------------

Poznamenávam :

Že po poklikaní na logo-ikony a po otvorení okna s Browsermi si vyberete, ktorý Browser používate následne si v menu nájdete požadovaný Browser a v nom patričnú zložku zvanú "Plugin" označíte ju a potvrdíte a tým pádom sa pluginy automaticky nahodia a Browser bude omnoho bohatší v znázornovaní webových stránok....

Späť na Archív príspevkov [2011-2014]

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný