Obsah fóra www.ourphorum.com

Google translator - online prekladac textu a web stranok

Info - Návody

(SK) stiahnuť zadarmo (CZ) ke stazení zdarma

Podporujeme tieto filehostingové servery : Share-rapid | Hellshare | Rapidshare | CZshare | Upnito | UlozTO

Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra www.ourphorum.com -> Info - Návody
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor

Správa

Administrator
Site Admin
Site Admin

User is Offline

Založený: 22 júl 2007

Poďakovaní : 1251 v 363 príspevkoch

Reputácia :

380.6

Hlasovalo : 62

PríspevokZaslal: Po jún 16, 2008 8:55 pm    Predmet: Google translator - online prekladac textu a web stranok Odpovedať s citátom

Isto ste uz niekedy potrebovali prelozit nejaky text z anglictiny, nemciny, rustiny, atd. do svojho rodneho jazyka (alebo opacne), ale nemali ste nablizku slovnik (ci uz ten klasicky v papierovom vydani alebo v elektronickej forme). Google ma vela svojich novych projektov, medzi ktore patri aj tento online translator, zatial v beta verzii (nepodporuje slovensky jazyk, avsak cestine sa da porozumiet ), ktory najdete na tejto adrese :

FastShare.cz: Milióny súborov na stiahnutie zadarmo alebo neobmedzenou rýchlosťou 140 GB za € 4!

Stiahnut subor : Link na stiahnutie sa zobrazi az po zaregistrovani a prihlaseni.Zaregistrujte sa pre plnohodnotny pristup a vyuzivanie fora.

Vyhody ma v tom, ze ho mate stale pri sebe, ked ste kdekolvek na internete, dokaze prelozit vlozeny text, ale aj celu web stranku, pravdaze, s chybnym sklonovanim, ale pre orientaciu o co sa tam jedna to uplne postacuje.
Za tento príspevok ti poďakovali : julls
Pridať novú tému   Zaslať odpoveď    Obsah fóra www.ourphorum.com -> Info - Návody Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: