Obsah fóra www.ourphorum.com

Rychly prachy - 22 ulovok

Archív príspevkov [2007-2010]

(SK) stiahnuť zadarmo (CZ) ke stazení zdarma

Podporujeme tieto filehostingové servery : Share-rapid | Hellshare | Rapidshare | CZshare | Upnito | UlozTO

Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra www.ourphorum.com -> Archív príspevkov [2007-2010]
Zobraziť predchádzajúcu tému :: Zobraziť nasledujúcu tému  
Autor

Správa

bzucko1
Začiatočník
Začiatočník

User is Offline

Založený: 03 jún 2008

Poďakovaní : 43 v 14 príspevkoch

Reputácia :

86.5

Hlasovalo : 1

PríspevokZaslal: St september 24, 2008 2:29 pm    Predmet: Rychly prachy - 22 ulovok Odpovedať s citátom

Rychlý prachy - 22 úlovok (PRAHA - 21.09.2008)

Využil jsem značného výskytu krásných slečen v blízkosti nákupního centra a uvedl svou kameru do stavu bojové pohotovosti. Prvním dnešním zářezem na pažbě se stala moc hezká slečna, která mi ukázala svou sladkou pičku, ale pak mě poslala do… Slíbil jsem jí totiž, že nechám kameru vypnutou. Nemohl jsem vás přece ošidit o pohled na tu úžasnou kundičku a tak jsem jí zapnul! Jejej, to bylo nadávek. Bohatě mi to potom vynahradila hezká blonďatá paní, které se rozsvítili oči, když uviděla rychlé prachy v mé ruce. Zrovna se vracela z cvičení domů, kde na ní čekala její patnáctiletá dcera a manžel. Myslela si, že si svoje prachy odpracuje snadno a rychle, ale to byl omyl. V houští za zastávkou jsem jí pořádně protáhnul obě dírky a ona si to nakonec očividně užívala. Jen nás trochu vyváděli z koncentrace zvědaví kolemjdoucí a její manžel, který jí snad 100x volal na mobil. Chápete to? No, každopádně si tenhle díl pořádně užijte a já doufám, že se vám bude líbit.

LINKS - Rapidshare 2x195 MB

Stiahnut subor : Link na stiahnutie sa zobrazi az po zaregistrovani a prihlaseni.Zaregistrujte sa pre plnohodnotny pristup a vyuzivanie fora.

Links - Cobrashare

Stiahnut subor : Link na stiahnutie sa zobrazi az po zaregistrovani a prihlaseni.Zaregistrujte sa pre plnohodnotny pristup a vyuzivanie fora.

Link - Hellshare

Links - Filefactory

NO PASS
Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu Odoslať e-mail
Za tento príspevok ti poďakovali : bedaros, markos115

supercomander
Prispievateľ
Prispievateľ

User is Offline

Založený: 06 november 2008

Poďakovaní : 46 v 8 príspevkoch

Reputácia :

55.8

Hlasovalo : 2

PríspevokZaslal: Št november 13, 2008 9:06 pm    Predmet: Odpovedať s citátom

Rychle prachy18, 23.ulovok
LEN 89 MB WMV to AVI rip!!!

Screeny + Info:

Download link:

Pass:

Návrat hore
Zobrazit informácie o autorovi Odoslať súkromnú správu
Toto fórum je zamknuté, nemôžete tu písať ani upravovať príspevky!   Táto téma je zamknutá, nemôžete tu pridávať odpovede ani upravovať svoje príspevky!    Obsah fóra www.ourphorum.com -> Archív príspevkov [2007-2010] Časy uvádzané v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Prejdi na: