//

IT-technika.SK

Rychlyprachy.cz - SITE RIP

Nefunkčné linky, staré nevhodné a zabudnuté témy (presunuté za obdobie 2007-2010)
Obrázok užívateľa
Drakenhoffer
Gold User
Gold User

Has thanked: 3 times
Been thanked: 72 times

Rychlyprachy.cz - SITE RIP

Poslaťod Drakenhoffer » Str Sep 29, 2010 10:11 pm

Rýchly prachy - Všetky časti

PRVÝ ÚLOVOK (PRAHA - 24.04.2007)
Obrázok

Tak som sa naozaj odhodlal a vyrazil do pražských ulíc s kamerou. Oslovoval som ženy na ulici a ponúkal im Rychlé prachy za to, keď mi ukážu podprsenku alebo aj viac. Nečakal som, že budem hneď na úvod úspešný, ale podarilo sa. Síce došlo i na nepríjemnú výmenu názorov s priateľom jednej oslovenej ženy, ale nakoniec som dosiahol úspech u jedného dievčaťa menom Julie. Problém s miestom akcie mi pomohla vyriešiť kabínka pánskeho WC neďalekého obchodného centra, ale zážitok bol skvelý!

Download:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

DRUHÝ ÚLOVOK (PRAHA - 21.05.2007)

Obrázok

Vaše pozitívne ohlasy na úspešný prvý lov mi dodal silu k ďalšej výprave do pražských ulíc. Mal som štastie, pretože sa mi podarilo ukecať dve dievčatá, aby ukázali čo majú pod tričkom. Ovšem sympatická kaderníčka Veronika toho nakoniec, ukázala oveľa viac a nič lepšieho ako moje auto nebolo po ruke. Myslím, že budete milo prekvapení, veď sa na to pozrite ;).

Download:
Odkaz na stiahnutie:

TRETÍ ÚLOVOK (PRAHA - 13.06.2007)

Obrázok

Tak som späť po dlhšej pauze. Trebalo našetriť nejaké rychlé prachy, aby som mohol vyraziť do akcie a niečo pre vás natočiť. Vyzeralo to na zlý deň, dievčatá nechceli nič ukázať a chcel som to už zabaliť. Hovorí sa však, že kto si počká, ten sa dočká a moja trpezlivosť sa vyplatila. Tou najlepšou odmenou za čakanie bola krásna a hanblivá 35 ročná panička (mamina) Monika, s ktorou som sa dôkladne zoznámil v pivnici jedného domu. No a na záver som ešte ulovil jednu veľmi sympatickú účastníčku slávneho CzechTeku. Tomu, čo predviedla priamo na ulici nebudete snáď ani veriť. Len sa na to pozrite.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ŠTVRTÝ A PIATY ÚLOVOK (PRAHA - 02.07.2007)

Obrázok

Na Petříne je krásne a chodí tam veľa ľudí. Ja som tam samozrejme nemohol chýbať a dobre som urobil. Podarilo sa mi totiž uloviť hneď dve dievčatá zo Slovenska! Martina súhlasila s análom a evidentne si to užívala, rovnako ako turisti, ktorí si nás pri tom vyfotili. Študentka architektúry Alica nemala s chlapcami veľa skúseností, tak som ju naučil ako sa správne fajčí a zistil, ako si to robí, keď je sama doma. Proste to bol skvelý deň!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ŠIESTY ÚLOVOK (PRAHA - 09.08.2007)

Obrázok

To bol deň. S dobrou náladou a anketou na tému, ako si dievčatá užívajú svoj prvý sex a čo ich na chlapoch zaujme na prvý pohľad, som vyrazil von. Hneď v úvode mi nádherná Míša v jednej pivnici ukázala ako masturbuje a ďalšie zaujímavé kúsky. Cestou domov som navštívil osvedčený Petřín a dobre som urobil. Rozdal som si to na lúke s Terezou a samozrejme pri tom nechýbali zvedaví turisti s foťákmi. Bola to ta najlepšia prémia na záver dlhého a vyčerpávajúceho dňa. Verím, že sa vám to bude páčiť.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

SIEDMY A ôSMY ÚLOVOK (PRAHA - 11-12.10.2007)

Obrázok

Zdravím vás všetkých a chcem sa ospravedlniť, že som sa tak dlho neukázal. Po dlhej odmlke to chcelo urobiť poriadnu akciu a tak som točil celé dva dni. Vymyslel som nový trik, ako vyzliecť dievčatá a on fakt skvelo funguje. Celkovo 7 dievčat bez problémov ukázalo čo majú pod tričkom a niektoré aj omnoho viac. Sympatická brunetka to rozbehla v telefónnej búdke priamo na rušnej ulici a potom mi ho úžasne za 15.000,- Kč vyfajčila na schodoch paneláku v centre Prahy. A na záver prsatá blondýnka, ktorú som musel naučiť ako sa nasadzuje guma, si to so mnou rozdala vo výťahu, ktorý stále niekto privolával. Bol to dosť šok, keď sa dvere otvorili a tam stáli prekvapení nájomníci. Jeden si nás dokonca vyfotil mobilom. Bola to fakt jazda, posúďte sami.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DEVIATY A DESIATY ÚLOVOK (PRAHA - 14-15.11.2007)

Obrázok

Tak toto bolo pekne náročné točenie. Chcel som pre vás urobiť nejakú zmenu či zpestrenie a vyrazil na lov zrelých žien. Zkúsené dámy sa však nedajú len tak zlákať na sex niekde vonku v kríkoch a naviac už je vcelku zima. Trvalo tri dni než sa našla aspoň jedna, ktorá si dala povedať. Sympatickú a trochú hanblivú pani Evu som mimo kameru ukecával celé tri hodiny, ale potom to išlo ako po masle. Zaplatil som izbu v hoteli a to bola správna voľba. Evička mi nakoniec ukázala úplne všetko, zahrala sa so mnou na učiteľku a ešte k tomu sa nechala prehovoriť, aby sa vyčúrala do drezu. Ale to čo sa stalo ráno, keď som sa po náročnom večeri chystal do obchodu, mi nebude nikto veriť - ukecal som hotelovú pokojskú, aby si so mnou zašukala!!! Som zvedavý, ako sa vám bude toto páčiť.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

JEDENÁCTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 06.12.2007)

Obrázok

Toto som asi trochu prehnal. Pod zámienkou súťaže o najkrajšie spodné prádlo som na ulici ulovil úžasnú a hlavne nádhernú Zuzku. Podarilo sa mi ju zatiahnuť na záchod do jedného baru a pretože bola naozaj krásna a ja poriadne nadržaný, tak som jej nakoniec dal prachy na kabelku od Versace. Na oplátku som jej poriadne vyšukal zadok a parádne vystriekal pusinku. Ale bola to vážne drahá potvora. V tom bare to docela šlo, tak som tam zostal a pokračoval v nápade so súťažou o najkrajšie spodné prádlo. Pekné dievčatá, pár zaplatených panákov a zábrany popadali. Ukecal som tri kamarátky k lezbickým hrám na záchode a ďalšie tri dievčatá sa vyzliekli len pre mňa priamo pri gulečníku. Sladkou bodkou tohto večera bola opitá ale veľmi pekná Soňa. Ukázala mi ako pekne vie čúrať a potom si strčila celú ruku do pipiny. Bola to síce parádna jazda, lenže stálo to fakt plno peňazí.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DVANÁSTY ÚLOVOK (PRAHA - 11.01.2008)

Obrázok

Čakal som, že po Vianociach budú mať dievčatá hlboko do vrecka, ale to bol veľký omyl. Nekonečné dva dni som blúdil po Prahe a až na pár rozhovorov sa vôbec nič nedarilo. Už som toho mal plné zuby a tak som vyrazil na stanicu, smer domov. Tam sa mi priplietla do cesty prekrásna študentka práv Univerzity Karlovej Veronika. Bol som tak nadržaný, že som vsadil všetko na jednu kartu a šiel s ňou do Brna. Po ceste som z nej vytiahol všetko čo sa dalo i to, že je pekne na peniaze. Aby som ju dostal, musel som vysoliť všetky prachy a že ich nebolo málo, dohromady 30 tisíc. Bola to však vynikajúca investícia, pretože bola naozaj nádherná. O trochu adrenalínu sa postaral sprievodca, ktorý prišiel práve, keď mala môjho vtáka vo svojej prekrásnej pusinke. Na sex s ňou len tak nezabudnem a posielam srdečné pozdravy do Brna!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

TRINÁSTY ÚLOVOK (PRAHA - 15.02.2008)

Obrázok

Tomy a jeho kamoš Mára prepadli Kladno! V luxusnej limuzíne, do ktorej lákali dievčatá na námestí a pred miestnym supermarketom, sa potom odohrávali úžasné veci. Najskôr ich ohromili prepychovým vybavením auta a potom do nich nalievali alkohol. Dve z nich, sympatickú Jitku a nesmelú Janu, Tomy doslova ukecal do pekne ostrej akcie priamo v aute a Mára sa na to pozeral. Miestny obyvatelia neveriacne okukovali to úžasné fáro a vôbec netušili, že vovnútri si to Tomy rozdáva s miestnymi dievčatami. To je ozaj silný príbeh!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ŠTRNÁSTY ÚLOVOK (PRAHA - 27.03.2008)

Obrázok

Centrum všetkého diania v tomto štáte, Václavské námestie, a tam ja a moja verná družka kamera. Cieľ - loviť pekné kočky z kancelárií. Za najvyššie postavený úlovok jednoznačne pasujem Zuzanu, viceprezidentku jednej poradenskej spoločnosti. Prsatá Petra, nádherná čiernovlasá asistentka, ochotne zapózovala na kameru a evidentne bola pod elastickými šatami naostro. Najviac ma však dostala Lenka, prekladateľka a obchodníčka s brazilskými plavkami. Bola úžasná, bezprostredná, naučila ma trochu portugalsky, zatancovala sambu, ukázala na rušnom námestí svoje úžasné poprsie a dokonca mi na neho cez nohavice siahla. Pri večernom návrate som na zastávke zbadal mladučké dievčatko, Slovenku Martinu. Bola strašné plachá, také nevinné teliatko, ale podarilo sa mi ju presvedčiť, aby zapózovala nahá na kameru. Behom ukecávania z nej vypadla neuveriteľná vec, že je ešte panna! Nebudete tomu veriť, ale bol som jej prvý chlapec. Ja som sa stal jej učiteľom sexu! Bol to neopakovateľný zážitok a som rád, že sa o neho môžem s vami podeliť. Teraz ma napadá, že vlastne ani neviem, či už mala osemnásť...

Download:
Odkaz na stiahnutie:

PäŤNÁSTY A ŠESŤNÁSTY ÚLOVOK (PRAHA - 06.05.2008)

Obrázok

Tak toto je moje prvé dielo. Fakt to nie je žiadna sranda, trochu sa mi triasli kolená a naviac rozhodne nemám toľko peňazí ako mal Tomy. Aby to malo poriadnu šťavu, vyrazil som priamo do centra Prahy. Po niekoľkých príjemných konverzáciách s úžasnými dievčatami, som konečne prehovoril jednu prekrásnu Moravanku, aby mi ukázala prsia i svoju čiarku na ulici v telefónnej búdke. To bola nádhera. To mi dodalo chuť do ďalšej akcie a poznáte to, keď sa nelení, tak sa zelení. Pred jednou firmou som prepadol dve asistentky, Vendy a Pavlu, ktoré sa práve vracali z obeda. Bolo to náročné, pretože Pavla naozaj dosť odmietala, ale rýchle prachy dokážu divy a tak som nakoniec vyšukal obidve naraz. No jo a predstavte si, že priamo v tej ich firme. To bola pecka. Pozrite sa na to, pretože tá Vendy má fantastickú a úplne chlpatú kundičku. To proste milujem.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

SEDEMNÁSTY ÚLOVOK (PRAHA - 08.06.2008)

Obrázok

Trochu som sa oťukal a mám pre vás ďalší kúsok. Túlal som sa po uliciach a zahliadol som veľmi peknú slečnu. Volala sa Adélka a padla mi do oka. Pozval som ju na pohárik a pomaličky, s pomocou bieleho vína, odbúral jej neprístupnosť. Čo sa potom bude diať na dámskej toalete, kam som za Adélkou drzo vliezol, som neočakával ani v tej najodvážnejšej predstave. Užil som si živočíšny sex plný vášne a nestálo ma to ani floka. Adélka pustila moje pero i do svojej riťky! Bola fantastická, tak som si vzal jej telefónne číslo. Zostal som v bare až do večera a urobil som veľmi dobre. Dve kamarátky, Simona a Adéla, sa totiž nakoniec nechali prehovoriť. Síce už za prachy, ale stálo to za to. Simča ukázala svoje krásne prso priamo na bare a drsňáčka Adéla sa odhalila úplne celá na WC. Bože, tá mala nádhernú kundičku!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

OSMNÁCTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 11.07.2008)

Obrázok

Jak už víte, jmenuji se Láďa a budu pro vás točit Rychlé prachy. Na své první misi jsem využil krásné letní počasí a obsadil východ z koupaliště Divoká Šárka. S novou kamerou jsem odchytával krásné slečny, aby mi ukázaly svá krásná těla. Jedna pěkná tmavovláska si bez problémů zvedla tričko a kdybych nebyl hloupej, tak to dokonce mohlo být zadarmo. Hlavní odměnou za mé snažení a trpělivost se stala půvabná dvacetiletá blondýnka. Byla to fuška jí ukecat, ale nakonec měl stejně poslední slovo můj tvrdý ocas a samozřejmě pořádný ranec Rychlých prachů. Mám rád trochu ostřejší sex, tak věřím, že to pro vás bude osvěžující změna. Posuďte sami.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DEVATENÁCTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 02.08.2008)

Obrázok

Tak jsem pro vás natočil další kousek. Využil jsem hezkého počasí a vyčkával na své oběti v parku. Dařilo se mi nebývale, protože jsem svlékl hned dvě slečny a zašukal jsem si s úžasnou osmnáctkou. Smekám klobouk hlavně před tou dívkou, která se svlékla v křoví úplně celá, protože se docela styděla a celou dobu hodně bojovala se svým morálním přesvědčením. Jenže Rychlé prachy prostě umějí dělat divy. Za to ta slaďounká osmnáctka se ukázala, jako pěkně živočišná samička. Posilněná alkoholem a s pořádným balíkem prachů v kapse, mi podržela v parku u stromu. Začalo pršet a tak se holka trochu vyválela v blátě. Byla fakt dobrá, píchala jako o život, sperma spolkla a ještě mi zapózovala při čůrání. Schválně se na to mrkněte, je to mazec.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DVACÁTÝ A JEDNADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 29.08.2008)

Obrázok

Dnes se opravdu dařilo, to musím uznat. Šel jsem ven s kamerou a anketou, která šla rovnou k věci. Ptal jsem se pražských dívek a žen, co si myslí o svlékání za peníze. Moje strategie slavila nečekaně rychlý úspěch. Ukecal jsem fantasticky krásnou blondýnku, aby mi vyhonila péro. Bylo to těžké, protože dělala drahoty, ale trochu jsem na ní zatlačil a změkla. Sice se pak trochu naštvala, že jsem jí postříkal svetřík, ale já doufám, že už se nezlobí. V samotném závěru mého lovu uvízla v síti sympatická zralá brunetka, vdaná paní, která se zrovna vracela domů z nákupu. Nejdříve vypadala, že mi nakope koule, ale když jsem přihodil pár rychlých prachů do banku otočila a sama mě zatáhla do křoví. Její manžel, který čekal doma o ulici dál, až mu přinese pivo co měla v igelitce, jí asi pěkně zanedbává, protože šukala jako o život. Ta kozatá panička chtěla můj telefon, abych prý jí chodil píchat častěji. Tak to se mi ještě nikdy nestalo.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DVAADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 21.09.2008)

Obrázok

Využil jsem značného výskytu krásných slečen v blízkosti nákupního centra a uvedl svou kameru do stavu bojové pohotovosti. Prvním dnešním zářezem na pažbě se stala moc hezká slečna, která mi ukázala svou sladkou pičku, ale pak mě poslala do… Slíbil jsem jí totiž, že nechám kameru vypnutou. Nemohl jsem vás přece ošidit o pohled na tu úžasnou kundičku a tak jsem jí zapnul! Jejej, to bylo nadávek. Bohatě mi to potom vynahradila hezká blonďatá paní, které se rozsvítili oči, když uviděla rychlé prachy v mé ruce. Zrovna se vracela z cvičení domů, kde na ní čekala její patnáctiletá dcera a manžel. Myslela si, že si svoje prachy odpracuje snadno a rychle, ale to byl omyl. V houští za zastávkou jsem jí pořádně protáhnul obě dírky a ona si to nakonec očividně užívala. Jen nás trochu vyváděli z koncentrace zvědaví kolemjdoucí a její manžel, který jí snad 100x volal na mobil. Chápete to? No, každopádně si tenhle díl pořádně užijte a já doufám, že se vám bude líbit.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

TŘIADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 04.11.2008)

Obrázok

Kamarád mi říkal, že na Žižkově se dají na ulici zažít pořádně adrenalinové chvíle. Vzal jsem kameru, prachy a vyrazil na zteč. Už jsem si dlouho nezapíchal, tak jsem se nemohl dočkat, až ulovím nějakou pěknou kočičku. Vypadalo to, že to bude neúspěšný den, ale nakonec se na mě štěstí usmálo. Potkal jsem nádhernou, dlouhovlasou Petru, která prý pracuje jako sekretářka. V tramvaji jsem jí přemluvil, aby mi ukázala prsa. Ta brýlatá kráska mě tak rozpálila, že jsem se neudržel a trochu drsněji jsem na ní vlítnul. Sice se jí to moc nelíbilo a vadilo jí, že jí točím na kameru, ale nakonec naštvaná nebyla. Však jsem jí dal pořádný balík Rychlých prachů. Já jsem si to tedy užil parádně a jen mě trochu mrzí, že si nechtěla vzít moje telefonní číslo. No, snad jí ještě někdy potkám. Jsem zvědavý, jak se vám bude Petra líbit.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ČTYŘIADVACÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 04.12.2008)

Obrázok

Chtěl jsem vám ukázat něco ze svého nočního života. Samozřejmě u toho nemohla chybět kamera a tlustý balíček bankovek. Potřeboval jsem jich dost, protože ten bar, kam jsem vyrazil, byl plný pěkných, mladých kočiček. Kupodivu byly, po pár panácích dobrého pití, ochotny leccos ukázat. Takže uvidíte přehlídku nádherných koziček a voňavých kundiček. Jedna moc hezká brunetka velmi silně bojovala s předsudky. Dokonce už držela moje péro v ruce, ale nakonec ucukla. Škoda, určitě by šukala jako o život. Krásné barmanky jsem si všimnul už při příchodu, nešla totiž přehlédnout. Působila trochu odměřeně, ale když čas pokročil a alkohol v krvi stoupnul, tak jsem vyrazil do útoku. Stálo mě to balík, ale nakonec jsem jí ve skladu protáhnul tu mokrou, vyholenou pičku. Ta sexy blondýna mrdala parádně a zcela bezpochyby se jí to líbilo. Byl jsem tak nadržený, že jsem jí celou postříkal a raději vypadnul, protože se začala nějak moc zajímat o to, co budu dělat s tou natočenou kazetou. Raději se na to hned podívejte, než začne dělat nějaké problémy.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

PĚTADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 23.12.2008)

Obrázok

Jsou tady svátky a to je ideální příležitost pro utracení nějakých rychlých prachů. Která slečna či paní by odolala snadnému výdělku na nákup vánočních dárků? V centru Prahy jsem zapnul kameru a pro oslovování dívek a žen zvolil téma „nákup vánočních dárků“. Moje strategie slavila úspěch a trpělivost mi nakonec nadělila nádherný, blonďatý „dáreček“. Kráska z Moravy mi silně připomínala Darinu Rolincovou. Byla to „tvrdá obchodnice“ a já musel sáhnout hluboko do kapsy, abych dosáhnul svého. Nejprve jsem od ní za 3 000,- RP koupil podprsenku a pak jsem jí dlouho přemlouval. Odměna však byla sladká. Její nádherná kundička stála za to snažení a ta kočička mě dokonce pustila i do svého zadečku. Byla to prostě nádhera. Věřím, že se vám bude líbit. Přeji všem pohodové svátky a těším se na vás v novém roce.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ŠESTADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 31.12.2008)

Obrázok

Přísahám, že jsem ještě nikdy nezažil takovou oslavu Silvestra, jako byla tahle. Bar plný krásných holek, které neměly vůbec žádné zábrany. Překrásná blondýnka Lucka a její kamarádka se tenhle večer staly mými spojenkyněmi. Společně jsme obsadili dívčí záchod a každá příchozí slečna musela minimálně ukázat prsa. Sice to stálo hromadu rychlých prachů, ale před půlnocí už nebyla v baru snad žádná holka, která by se nepochlubila svými kozičkami před zvídavým okem mé kamery. Lucka a její kámoška mi navíc předvedly rajcovní lesbickou show, takže jsem měl v kalhotách pěkný hukot. Když hodina pokročila a alkohol v krvi přítomných nabral děsivé hodnoty, zahrál jsem si na šmíráka. Na pánském WC se mi podařilo natočit šoustání jedné namol opilé dívky s klukem, kterého asi viděla poprvé v životě. Ta chudinka se úplně sesypala, když zjistila, že jsem je přitom natočil. Nakonec, když už to vypadalo, že jen já ten večer budu ten, kdo si nezašuká, objevila se ONA. Anděl. Musel jsem jí prostě dostat. Skončili jsme ráno na ulici v mém autě a tam jsem té krásce vystříkal kundičku. Byla prostě fantastická, takže jsem se udělal i podruhé a to do její pusinky. Na rozloučenou se nechala natočit při čůrání. Doufám, že jsem jí neviděl naposledy a věřím, že se vám tenhle díl bude líbit. Všem hodně sexu do nového roku!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

SEDMADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 14.02.2009)

Obrázok

PTaké vás zajímá, jak budou slečny reagovat, když se jich natvrdo zeptám, jestli znají Rychlý prachy? Zkusil jsem to v metru a jen zíral na ty odpovědi. Neuvěřitelné. Nechtěl jsem však ten den zůstat na suchu a trpělivě čekal, až vycítím příležitost. Po spoustě marných pokusů se mi před kameru dostala překrásná tmavovláska. Její velké kozy jsem si prostě nemohl nechat proklouznout mezi prsty. Tak dlouho jsem do ní hučel, až souhlasila. Byl jsem tak nadržený, že jsem jí zatáhnul do nějaké sklepní kóje nejbližšího domu a tam to na ní vybalil. Pomohly až úplně všechny prachy co jsem měl. Měla krásnou vlhkou kundičku a ty její kozy, no prostě paráda. Ve finále jsem jí nastříkal plnou pusinku, ale ta potvora to prostě zadarmo spolknou nechtěla. Co jsem mohl dělat. Bez peněz do hospody nelez. Škoda, ale byla fakt úžasná, to se musí nechat.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

OSMADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 26.02.2009)

Obrázok

Četl jsem spoustu článků v novinách a časopisech o tom, jak si vysokoškolačky přivydělávají na studium. I vy určitě víte, že některé z nich nemají problém používat své mladé tělo jako zdroj příjmů. Popadl jsem kameru a vyrazil přímo do centra dění pro odpovědi a s jasnou vidinou na úspěšný lov. U jedné nejmenované pražské vysoké školy jsem začal odchytávat mladé studentky a šel rovnou na věc. S komunikací nebyl prakticky žádný problém a po chvilce snažení se mi dokonce podařilo přemluvit jednu půvabnou blondýnku z Ostravy, aby se za rohem celá svlékla a ukázala co má mezi nohama. Škoda, že nechtěla více, protože byla opravdu moc pěkná. To další slečna, štíhlá tmavovláska, která si přivydělává jako dětská chůva, byla ze začátku odměřená, ale vzal jsem jí na kafe a tam jí nabídl 20.000,-Kc za soulož. Na toaletě si přepočítala své rychlé prachy a pak už to jelo jako na horské dráze. Měla úžasně úzkou kundičku a to byl pořádný průšvih, protože jsem to nějak nezvládl a vystříkal se do ní. Pořádně se naštvala, protože nepoužívá antikoncepci a tak jsme honem mazali do lékarny pro Postynor. No, snad to všechno dopadne dobře. Držte mi palce. Díky.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DEVĚTADVACÁTÝ A TŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 22.04.2009)

Obrázok

Nádherné počasí, plná kapsa rychlých prachů, kamera v plné pohotovosti a Stromovka plná nádherných holek. Prostě dokonalá kombinace pro prožití mimořádně úspěšného dne a věřte, že se opravdu zadařilo. Jako první se v mém hledáčku ocitla krásná osmnáctiletá studentka s neuvěřitelnýma kozama. Byla by velká chyba nechat si ten přírodní skvost proklouznout mezi prsty. Pozval jsem jí na pivko a začal s přemlouváním. Byla to pořádná fuška, ale nakonec jsem si ty luxusní dudy pořádně vychutnal. K šukání se sice ukecat nenechala, ale kouřit uměla tak skvěle, že jsem to dlouho nevydržel a postříkal jí tričko i kalhoty. Začátek jak má být a protože byla ještě spousta času, dal jsem si krátkou pauzu a znovu vyrazil na lov. Trpělivost mi přihrála moc hezkou dlouhovlásku, která relaxovala při luštění křížovek. Pořádný balík rychlých prachů opět zafungoval a já už si za chvilku mohl užívat úžasně vlhkou kundičku té osmnáctileté kočičky. Byla nádherná a jízda na mém tvrdém péru jí evidentně dělala moc dobře. Nastříkal jsem jí plnou pusu a jen velmi nerad se s ní rozloučil. Byl to prostě den přesně podle mých představ. Mrkněte na to a užijte si to.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

JEDNATŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 22.05.2009)

Obrázok

To jsem si pěkně naběhl. Dostávám od Vás maily, že stále lovím jen mladé holky a na pěkné paničky nějak zapomínám. Rozhodl jsem se tedy, že se tentokrát zaměřím výhradně na zralé ženy. Nebyla to vůbec žádná legrace, protože mě všechny posílaly do háje a musel jsem lovit dlouhé dva dny.
Vybral jsem pro Vás to nejzajímavější, co se mi podařilo natočit. Nakonec se mi podařil neuvěřitelný kousek. Sladkou odměnou za mé snažení se totiž stala prsatá paní učitelka, která mě pozvala k sobě domů na kafe a tam mi prozradila, že si to občas rozdává se svými žáky ze školy. Na jaké škole učí Vám pochopitelně nemohu prozradit, protože by to byl pořádný průser. To jistě chápete, protože učitelka, co má ráda mladé zajíčky, by se asi už nikde nechytla. Co Vám budu povídat, takhle nadrženou ženskou už jsem dlouho neviděl. Vysázel jsem sice na dřevo 20 000,- RP, ale stálo to za to. Šoustání s mladšíma jí totiž evidentně dost bere. Podívejte se na to, ale stahujte co nejrychleji, protože až jí někdo pozná, budu asi muset to video odstranit

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DVAATŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 01.07.2009)

Obrázok

Poradím vám skvělou fintu, jak balit pěkné holky. Chodil jsem po ulicích a vydával se za agenta modelingové agentury, který hledá nové talenty. Aby slečny nemusely chodit na casting, tak jsem je nafotil telefonem přímo na chodníku. Tato nová technika lovu mi do cesty přihrála nádhernou dívku, která pracuje jako zástupkyně ředitele v jedné firmě. Protože zrovna mířila na oběd, tak jsem jí pozval do restaurace a dlouho do ní hučel. K sexu jsem jí sice neukecal, ale souhlasila s tím, že mi na WC ukáže své úžasné kozy a kundičku k nakousnutí. Spěchala zpátky do kanceláře, ale dala mi svůj telefon a to si pište, že to jen tak snadno nevzdám. Znáte mě přece. Prchnul jsem na nádraží, protože se spustil déšť. Tam jsem zahlédl pěknou holku s obrovským poprsím. Ukázalo se, že je ze Slovenska a zrovna přijela do Prahy. Můj trik s modelingem zabral na 100%, a i když byla velmi ostýchavá, tak mi za litr ukázala ty svoje megakozy. Když jsem do banku přihodil 10.000,- Kč, tak padly všechny překážky a já jí mohl v nedalekém parku pořádně vymrdat. Byla to docela dramatická akce, protože nás neustále rušili kolemjdoucí, ale nakonec vše dobře dopadlo. Uvidíte, že se vám tenhle díl bude líbit. Užijte si ho.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

TŘIATŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 24.07.2009)

Obrázok

Prázdniny, pořádný horko a všude samý polonahý holky. Kdo by zůstal doma? Vyrazil jsem do ulic a namířil si to přímo do Podolí na koupaliště. Jenže pak se stalo něco, co jsem ještě nikdy nezažil. Na zastávce jsem potkal vysokou a neuvěřitelně krásnou osmnáctiletou holku. Měl jsem velké problémy vůbec tuhle krásku oslovit, jak jsem z ní byl úplně mimo. Ihned jsem na ní použil vyzkoušený trik s modelingovou agenturou a s hledáním nových tváří. Zabralo to a v nedaleké restauraci jsem do ní mohl hučet dál. Jenže byla neoblomná a tak jsem musel udělat něco, co jsem doposud nikdy neudělal, doslova jí uprosit, aby si se mnou zašukala. Slíbil jsem jí, že dostane na ruku 26 000,- Kč a že zařídím, aby z ní byla slavná modelka. Přiznám se, že z toho mám teď tak trochu špatné svědomí. Podívejte se na tento mimořádně nádherný úlovek.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ČTYŘIATŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 24.08.2009)

Obrázok

Miluju léto, protože je plné krásných a úsporně oblečených holek. Jen blázen by seděl doma, a tak jsem popadl kameru a vyrazil ven, směr koupaliště Džbán. Opět jsem se ponořil do role agenta modelingové agentury a vrhnul se do akce. Jenže pak se stala naprosto neuvěřitelná věc. Zrovna, když jsem ukecával jednu slečnu, tak kolem prošla dívka jménem Lucka, kterou jste mohli vidět ve videu, jenž jsem natočil na Silvestra - ŠESTADVACÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 31.12.2008). Určitě si pamatujete tuhle nádhernou blondýnku, která však před kamerou šukat nechtěla. Byla na mě pořádně naštvaná, protože jí to video úplně zničilo dosavadní život. Vzal jsem jí na kafe, abych jí trochu uklidnil, ale nebyla to žádná legrace, ta holka na tom opravdu nebyla dobře. Dostal jsem nápad, že jí pomůžu a zaplatím pořádný balík rychlých prachů, když si se mnou zašoustá. Ta potvora si řekla o sto tisíc, ale netušila, že jí je fakt dám. Zavolal jsem kámošovi a ty prachy bleskurychle sehnal, protože tahle překrásná kočička za to fakt stála. Co si myslíte Vy?

Download:
Odkaz na stiahnutie:

PĚTATŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 29.09.2009)

Obrázok

Ahoj, jsem Martin a převzal jsem štafetu fenoménu jménem Rychlý prachy po Láďovi. Bylo to pro něj psychicky moc náročné a tak to zabalil. Nemohl jsem se dočkat, až popadnu kameru a vlítnu na to. Jenže ouha, fakt to není žádná sranda. Týden jsem chodil po ulicích a snažil se ulovit nějakou slečinku. Marnost nad marnost. Celkem jsem za ten týden oslovil téměř 30 žen a dívek a jen u dvou z nich jsem byl úspěšný. V parku jsem narazil na jednu sympatickou paničku, která zrovna venčila svýho psa. Bylo jí pětatřicet a vypadala moc dobře. Přemlouval jsem jí snad 3 hodiny a vypadalo to, že mi nakonec proklouzne mezi prsty, ale víte dobře, že rychlý prachy mají své jedinečné kouzlo. Přihodil jsem do banku a dočkal se od ní na oplátku parádního pokouřeníčka. Omlouvám se, ale byla už docela tma a tak slibuju, že si příště vezmu baterku. Klidně by si i zašukala, ale musela spěchat domů, aby uvařila manželovi večeři. Druhý den jsem znovu slídil, jako ohař v ulicích, až jsem na lavičce objevil milou, pěknou, ale poněkud zvláštní dívku. Četla si duchovní literaturu a měla fakt zvláštní názory na svět. Důležité pro mě však bylo, že rozuměla řeči peněz a za 30 000,- jsem jí mohl šukat v křoví na zemi. Vůbec na to nevypadala, ale byla prostě skvělá a dokonce ráda polykala. Podívejte se na můj první pokus a udělejte si názor sami.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ŠESTATŘICÁTÝ A SEDMATŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 13.10.2009)

Obrázok

Nazdar lidi. To koukáte, co? Jmenuji se Libor, jsem Moravák a od teď pro Vás budu točit Rychlý prachy. Už je to tak. Můj předchůdce Martin na to neměl trpělivost, takže to raději hned vzdal. Moje seznamovačka s kamerou však nebyla moc super. Tři dny jsem bloudil po Praze a nic. Pak to konečně přišlo, resp. přiběhlo. V parku jsem při běhání (já neběhám, jsem astmatik) stopnul pěknou blondýnku, která pracuje jako vedoucí prodejny v Holešovicích. Zapnul jsem ukecávací mód a šel na to. Ukázala mi svoje kozičky, vlhkou čárku a za 12 tis. mi dala zašukat. Pršelo a uprostřed šoustání jsem si všiml, že nás za plotem pozoruje bezdomovec a mastí si péro. No paráda. To byl kulturní zážitek. Postříkal jsem jí obličej, pokecal s tím onanistou, který se jmenoval Karel, a rychle mazal pryč. V tramvaji jsem potkal, kromě známého Káji honibrka, nádhernou vdanou paničku jménem Alena. Za litr jsem se pozval k ní domů na kafe a bábovku. Bylo jí sice 50 let, ale byla to fakt suprkočka s pěknou postavou. Dvě hodiny jsem do ní hučel, abych jí nakonec za 10 tis. přefiknul na stole v kuchyni. Představte si, že ta nymfomanka měla neuvěřitelný mokrý orgasmus a postříkala kameru i mě. No paráda. Tohle jsem ještě nikdy nezažil. Rychlý prachy jsou fakt pořádně hustý. Užijte si to!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

OSMATŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 21.11.2009)

Obrázok

Lidičky, mám pro vás pecku! Toulal jsem se po Praze a hledal nějakou zajímavou oběť. Cesta mě nakonec zavedla k nějakému nákupnímu centru a po několika hodinách slídění mé senzory zaregistrovaly elegantní blonďatou dámu, z které se vyklubala ředitelka jedné finanční společnosti! Byla fakt úžasná a mě napadlo, že bych mohl použít osvědčený trik jednoho svého předchůdce a zahrát si na lovce talentů do modelingové agentury. Odchytil jsem jí na parkovišti a šel na věc. Co vám budu povídat, ukecat jí byla neskutečná fuška. Pozval jsem jí na kafe a tam jí masíroval a masíroval. Když už to vypadalo, že si snad vymluvím plíce, tak souhlasila alespoň s pozváním na casting. Nasedli jsme do jejího auta a frčeli pryč. Každopádně během cesty se mi jí podařilo přemluvit, aby si se mnou za 20.000,- Kč zašukala. Rozdali jsme si to v jejím autě a představte si, že ta luxusní panička se nechala šukat dokonce i do zadku! Až se paní ředitelka dozví, že jsem tohle video dal na internet, tak mě asi nechá zastřelit. Rychle stahujte, protože tohle nedopadne dobře.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DEVĚTATŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 11.12.2009)

Obrázok

Tak jsem zase tady lidi. Po posledním úspěchu s paní ředitelkou mě napadlo udělat něco, co tu ještě nikdy nebylo. Co takhle diskotéka? Vzal jsem kameru, nacpal kapsy rychlýma prachama a vyrazil. Myslím, že to byl skvělý nápad, protože ta diskotéka byla plná osmnáctiletých holek. Bylo super, že většina holek vůbec neměla problém se mnou mluvit. Vsadil jsem na osvědčenou chlapskou strategii a začal do nich nalévat alkohol, aby byly co nejdříve povolnější a zvětšila se moje šance na úspěch. Jednoduché to však vůbec nebylo. Trvalo celou věčnost, než se mi konečně podařilo přemluvit jednu moc pěknou holčinu, aby mi ukázala svoje mlaďoučký kozičky. Povzbudilo mě to do další akce a pak jsem objevil Lenku, úžasnou osmnáctku. Hučel jsem do ní tak, až se mi jí podařilo přemluvit, abych ji mohl za 15.000,-Kč ošukat. To byl zážitek a ta holka byla fakt libová. Pořád tomu ještě nemůžu uvěřit, ale představte si, že jsem jí nakonec vošukal přímo na té diskotéce. To byla noc a já mám pocit, že jsem se do Lenky zamiloval. Podívejte se na to raději sami.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ČTYŘICÁTÝ A JEDNAČTYŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 22.01.2010)

Obrázok

Omlouvám se, ale potřeboval jsem pauzu. Znáte to, byly Vánoce a tak bylo nutné bokem našetřit nějaký rychlý prachy. Budete ale čubrnět, napadalo mě uspořádat průzkum, jestli české holky nakupují v sexshopech. Na ulici, kde je sexshopů jako máku, jsem číhal na vhodnou oběť. Byla pořádná zima a holky studený jako led, takže jsem dostával pořád košem. Nakonec dvě pěkné kamarádky se mi svěřily, že do sexshopu občas zajdou. Chopil jsem příležitost za pačesy a začal je ukecávat. Jedna mi ukázala svoje krásný prsa a na tu druhou nakonec zabralo magické kouzlo rychlých prachů. Stálo mě to sice 30.000 ,-Kč a další přemlouvání, ale nakonec jsem jí zatáhnul do baráku a tam jí vošukal!!!

Při odchodu jsem se srazil s nádhernou holkou. Bydlela v tom domě, bylo jí devatenáct a já na ní koukal jako na zjevení. Poprosil jsem jí, jestli si u ní nemohu nabít mobil a tak se vetřel k ní do bytu. Byla hrozně stydlivá a přemluvit jí bylo strašně těžké. Ve finále jsem jí nabídnul všechny prachy, co mi zbyly a ona souhlasila s pícháním, když to nebudu točit. Bože, ta kráska si se mnou fakt zašoustala a pak už jí nevadila ani ta kamera. Mizerný den nakonec skončil úžasně a tak mám pro Vás dnes dokonce DVA úlovky!!! Tak stahujte, stahujte a já jdu zase šetřit...

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DVAAČTYŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 12.02.2010)

Obrázok

Napadlo mě, že bych mohl udělat anketu na téma „Jak stát pomáhá sociálně slabým“. Vzal jsem kameru a vyrazil před „Pracák“. Myslel jsem si, že vše půjde jako po drátkách, protože nezaměstnaným slečnám a ženám se přece prachy hodí. To byl velký omyl. Stál jsem tam od rána, v té zimě, jako pitomec a žádná se mnou nechtěla udělat ani rozhovor. Moje sebevědomí pomalu klesalo někam do sklepení a já ztrácel i tu poslední naději. Až pozdě odpoledne se na mě štěstí usmálo, protože z Úřadu práce vyšla velmi sympatická padesátiletá paní, která byla ochotná alespoň pokecat, za pětikilo. Protože byla fakt zima, pozval jsem jí dokončit rozhovor do nedaleké kavárny. Nechtělo se mi dlouho chodit kolem horké kaše a tak jsem na ní rovnou vybalil, jestli by si se mnou za šest tisíc nezapíchala. K mému velkému překvapení souhlasila, protože nutně potřebovala peníze pro svého syna. Jenže se objevil nečekaný problém a to, kam půjdeme náš oboustranně výhodný „obchod“ zrealizovat. Nakonec jsme skončili v blízkém office centru, kde jsem jí začal šukat na chodbě. Byl to však pořádný adrenalin, protože tam pořád někdo chodil. Držet kameru, hlídat jestli někdo nejde a ještě při tom šoustat, tak to byl neskutečný masakr. Nebylo to jednoduché, ale nakonec se vše povedlo natočit. Věřím, že se vám to bude líbit.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

TŘIAČTYŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 09.03.2010)

Obrázok

Znáte mě, neustále zkouším různé finty, jak ulovit krásné dívky a paničky. Po minulých potížích s nezaměstnanýma holkama, jsem dostal bezvadný nápad. Vymyslel jsem inzerát, že hledám nové tváře do fotomodelingu, podal jsem ho a čekal, co se chytí do sítě. Vypůjčil jsem si od jednoho kamaráda kancelář, abych měl kam vodit případné zájemkyně. Přihlásilo se celkem deset mladých holek a některé z nich, samozřejmě ty nejpěknější, jsem pro Vás natočil. Jedna z nich však byla doslova čarokrásná. Jmenovala se Markéta a bylo jí osmnáct let. Udělal jsem s ní vstupní pohovor, nafotil castingové fotky, a když se chystala k odchodu, přešel jsem do útoku. Bez obalu jsem na ní vyhrknul, že z ní udělám supermodelku a vysázím na ruku 30.000,-Kč, když si se mnou zašuká. Čtvrthodiny jí to v hlavince pěkně šrotovalo a nakonec souhlasila. Přiznám se, že jsem z ní byl úplně mimo, ale to mi nezabránilo vyšukat tu její nádhernou, úzkou kundičku. Chlapi, ta byla neskutečná. Podívejte se na to sami, ale podle mě, to je na beton nejhezčí holka v historii Rychlých prachů. Co myslíte?

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ČTYŘIAČTYŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 30.03.2010)

Obrázok

Tak tohle jsem fakt nečekal. Metoda s castingem se totiž ukázala jako veleúspěšná nejen jako spolehlivý způsob lovu krásných holek, ale především podle Vašich ohlasů. Jak chcete, šel jsem do toho tedy znovu. Na nový inzerát se přihlásilo zase několik dívek a tak jsem si je začal zvát do vypůjčené kanceláře. Tento styl je sice úspěšný, ale věřte mi, že to není snadné. Ukecávat holky na šukec je pěkná fuška a dojde přitom i na pořádný trapasy. Schválně si to zkuste sami a uvidíte. Krásná princezna Markéta z minulého dílu mě opravdu dostala a tak jsem si z holek vyčíhnul čerstvě plnoletou slečnu jménem Sylva, která jí byla nápadně podobná. Hučel jsem do ní, co to šlo. Moje konto je sice po té akci dvacet táců v mínusu, ale pánové, ta holčina byla překrásná. Co říkáte? Byla to lahoda, píchat tu její mokrou pičku s luxusníma pyskama. Ať si říká, kdo chce, co chce, osmnáctky jsou na ukecávání prostě nejlepší. Nejméně polovina z nich si za prachy dá říct. Vyzkoušejte to taky.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

PĚTAČTYŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 12.04.2010)

Obrázok

Každý určitě znáte pravidlo „do třetice všeho dobrého“. Věřte mi, nefunguje! Jak dobře víte, tak se mi už dvakrát podařil trik s fiktivním castingem. Myslel jsem, že se to povede i potřetí, ale dopadlo to katastrofálně. Na inzerát se tentokrát ozvaly jenom dvě holky a zapínat kvůli nim kameru bylo naprosto zbytečné. Neměl jsem žádný jiný plán, ale nechtěl jsem Vás zklamat. Vzal jsem tedy kameru a vyrazil do ulic a pevně doufal, že mi štěstí bude přát. Neodradilo mě ani deštivé počasí. Podařilo se mi oslovit jednu velice sympatickou slečnu, která mi prozradila, že studuje v diplomacii. Takové intelektuálky se se mnou většinou vůbec nebaví, ale tahle byla v pohodě a dokonce se nechala přemluvit k registraci v agentuře. Vzal jsem jí do vypůjčené kanceláře, vyplnil s ní dotazník, nafotil nějaké fotky a čekal, že tím to všechno skončí. Upřímně řečeno, nevěřil jsem, že takové chytré holky se nechají ukecat k sexu za prachy. Kdo se však bojí, nesmí od lesa a tak jsem to na ní vybalil. Začal jsem jí přemlouvat a nakonec jsem položil na stůl 50.000,-Kč. Věřte mi nebo ne, ale ona souhlasila!!!

A tak jsem vošukal tu budoucí velvyslankyni, která mi dokonce dovolila, abych jí vojel i zadek! Kdo nevěří, ať se na to podívá a nebude chápat!

Download:
Odkaz na stiahnutie:

ŠESTAČTYŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 09.05.2010)

Obrázok

Přátelé, právě začíná velký test věrnosti českých žen a dívek. O co jde? Napadlo mě, po zkušenostech co mám s našima holkama, oslovit chlapy a kluky, jestli si nechtějí otestovat svoje manželky a přítelkyně. Princip spočívá v tom, že se je pokusím ukecat k sexu za peníze a to za podmínek, které předem domluvím s jejím partnerem. Ona samozřejmě nebude mít o ničem ani páru. Vůbec jsem nečekal, že by se to tak rychle rozjelo, ale skoro obratem se mi ozval jeden kluk, který chtěl vědět, jak je na tom se svojí holkou. Sešel jsem se s ním v hospodě a on mi prozradil, kam jeho holka Monika chodí do posilovny. Počkal jsem si na ní a pak mi málem spadly kalhoty. Kluci, takovou nádhernou samičku už jsem fakt dlouho neviděl. Obličej jako anděl a neuvěřitelně obrovský přírodní kozy. Když jsem popadl dech a odvážil se jí oslovit, klepal jsem se jako ratlík. Bylo to hodně těžké, ale nakonec se mi jí cestou domů podařilo zlomit. Ta kočka souhlasila, že za 50 000,- rychlých prachů podvede svého kluka. Zatáhnul jsem jí do roští a tam jsem jí pořádně vošukal. No řekněte, kdy zase budu mít příležitost šukat takovou luxusní kundičku? Bohužel ten její kluk z toho moc nadšený nebyl. Hned poté jsem mu totiž zavolal, že jsem právě přefiknul jeho holku za prachy a on z toho byl úplně rozsekaný. Rychle stahujte, protože počítám, že mě Monika přijde osobně vykleštit.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

SEDMAČTYŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 30.05.2010)

Obrázok

Myslím, že jsem to asi trochu přepísknul. Po zveřejnění videa s Monikou, kterou jsem jako první vošukal v rámci velkého testu věrnosti českých holek, mě doslova zasypala lavina Vašich e-mailů. Každý den mám schránku plnou stovek žádostí, abych otestoval Vaše přítelkyně a manželky. Moc Vám za ně děkuji, takový zájem jsem skutečně nečekal, ale to prostě nemůžu všechno zvládnout. Můžete se spolehnout, že udělám maximum možného a ty nejlepší zveřejním, jako třeba tuhle akci s jednadvacetiletou Veronikou. Tahle krásná a chytrá investiční poradkyně, kterou „přihlásil“ její přítel Jirka, měla být podle jeho slov přímo nedobytnou pevností. Ten naivní blázen tvrdil, že mi jeho láska Veronika neukáže za prachy ani svoje prsa, natož něco šťavnatějšího. Pardon, ale ten kluk je fakt úplně mimo mísu, protože ta jeho věrná intelektuálka se nechala za 100 000,- rychlých prašulí opíchat přímo pod tramvajovou zastávkou. Pánové, to byla jízda, ještě teď se mi z toho podlamují kolena. Nejhorší na tom je, že Jirka mi to nechtěl po telefonu vůbec uvěřit a když jsem se s ním sešel osobně, tak mě dokonce fyzicky napadl. Takže bych mu rád touto cestou vzkázal: „Jirko, já tě chápu a mrzí mě to, ale fakt nemůžu za to, že tvoje holka je děvka prodejná!“

Download:
Odkaz na stiahnutie:

OSMAČTYŘICÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 20.06.2010)

Obrázok

Dalším pomatencem, který se dobrovolně rozhodl vyzkoušet věrnost své přítelkyně, byl Petr. Po pár mailech jsem se s ním sešel a on mi prozradil, že se jeho holka jmenuje Mirka a pracuje jako barmanka v pizzerii. Vycídil jsem svojí věrnou družku kameru, nacpal kapsy těžce vydělanýma rychlýma prachama a vyrazil zmapovat terén. Zapadnul jsem do „picérky“ a zjistil, že mám pořádný problém. Mirka sice byla krásná holka, která si přímo říkala o ošukání, ale pizzerie byla plná lidí a ona byla v jednom kole. Neměla vůbec čas na pokec a já se začal obávat, že protentokrát to budu muset vzdát. Kdo se bojí, nesmí do pizzerie a tak jsem do ní začal hučet i přes ten šrumec, co tam panoval. Nakonec jsem jí konečně ukecal a jediné místo kde to bylo možné uskutečnit, byla kuchyně. Jenže tam prudil kuchař a tak jsem mu musel dát 5 tisíc, aby alespoň na chvilku vypadnul. Mirku jsem vojel mezi těstem na pizzu, kečupem a nastrouhaným sýrem. To byl masakr - hlavně pro Petra! Podívejte se na to.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

DEVĚTAČTYŘICÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 11.07.2010)

Obrázok

Je tady už čtvrtý věrnostní test a v něm, jako další pán na holení, opět kluk jménem Petr. Sešel jsem se s ním na koupališti, kde se nedaleko od nás opalovala jeho úžasná černovlasá přítelkyně Lucie, se kterou má vážnou známost už více než pět let. Ten blázen si vzal do hlavy, že si prověří, jestli je to ta pravá holka na celý život. Jelikož Lucka byla opravdu mimořádně krásná, porušil jsem všechna pravidla a zkusil jí ukecat k nevěře za prachy hned na místě. Jenže jsem tvrdě narazil, Lucka byla absolutně neoblomná. Nechtěl jsem Vás však zklamat a zbaběle to zabalit po prvním neúspěchu a tak jsem na ní čekal přes dvě hodiny před koupákem. Petr se po domluvě vytratil a já jí pozval na kafe. Hustil jsem jí klíny do hlavy celé odpoledne a nakonec našel její slabé místečko. Hodně moc totiž chtěla jet s Petrem na dovolenou do Řecka a tak nakonec souhlasila s tím, že za 40 000,- rychlých prašulí si tam nechá strčit úplně cizího ptáka. Přefiknul jsem tu nádhernou, prsatou bohyni přímo na sídlišti, kde bydlela a byla to, pánové, naprostá paráda. Uf, ještě teď se mi klepou kolena, když pomyslím na tu její luxusní kundičku. To Petrovi, se klepe asi úplně něco jiného. Je mi toho důvěřivého kluka docela líto. Inu, co se dá dělat, sám to chtěl.

Jinak Vám chci všem znovu moc poděkovat, že mi píšete a posíláte své manželky a přítelkyně k otestování. Denně mi však chodí více než 100 e-mailů a všechno se to opravdu vyřídit nedá, to Vám je snad jasné.

Download:
Odkaz na stiahnutie:

PADESÁTÝ ÚLOVEK (PRAHA - 05.08.2010)

Obrázok

S tím zkoušením věrnosti Vašich přítelkyň, snoubenek a manželek jsem si to slušně zavařil. Nestíhám reagovat na stovky e-mailů, které mi posíláte, ale věřte mi, že dělám, co můžu. Za dalším sebevrahem, který se rozhodl prověřit pevnost základů svého dlouholetého vztahu, jsem musel zajet až do Chomutova na Kamencové jezero. Jirka si tady užíval se svojí přítelkyní Kristýnou pohodovou dovolenou v kempu pod stanem a kdoví proč se rozhodl, že si jí zpestří testem věrnosti. Dohodli jsme se co a jak, Jirka odešel a já jsem vlezl za Kristýnou do stanu. Byla to nádherná, okatá holka, se kterou jsem hned našel společnou řeč. Povídali jsme si přes dvě hodiny a já pořád přemýšlel, jak se jí ve stanu dostanu do kalhotek. Vypadalo to beznadějně, ale nakonec mě zachránil starý dobrý kamarád jménem „tuzemák“, kterým jsem začal Kristýnu nenápadně opíjet, až byla povolná a konečně svolná k tomu, že mi za 20.000,- Kč ukáže tajemství mezi svýma nohama. Kristýna šukala, jako by ho tam rok neměla a evidentně se jí to se mnou líbilo. Jen Jirka, ten si to moc neužíval. Okamžitě jí dal kopačky, sbalil se a odjel domů totálně rozbitej. Za takhle zkaženou dovolenou mu cestovka asi prachy nevrátí, co myslíte?

Download:
Odkaz na stiahnutie:

JEDNAPADESÁTÝ SUPER ÚLOVEK (PRAHA - 10.09.2010)

Obrázok

Jaké jste měli léto? Mě z dovolenkové letargie vytrhnul e-mail od jednoho kluka, který se chtěl vsadit, že se mi nikdy nepovede ukecat k sexu za prachy nějakou známou osobnost – celebritu. Prý zná jednu populární mladou herečku ze Slovenska, která hostuje v jednom pražském divadle. Tak tomu říkám hozená rukavice. To byla výzva, jaká tady ještě nebyla. Sešel jsem se s ním na jejím představení a tam jsme si plácli. Bylo mi jasné, že to je tak trochu „mission impossible“, ale rozhodl jsem se, že zatím půjdu jako buldok. Chtělo to pořádnou přípravu, do detailu vymyšlený plán a našetřit ranec rychlých prachů.

Když nastal den D, hodil jsem se do gala, koupil pugét a vyrazil na její večerní představení. Po představení jsem na ni dlouho čekal venku a byl nervózní, jako panic na prvním rande. Poté co se objevila, zahrál jsem si na jejího nejvěrnějšího fanouška a s kytkou v ruce jí pozval na večeři. Samozřejmě mě poslala do háje, ale k mému překvapení mi dala naději, že druhý den by našla chvilku alespoň na kafe. Paráda, nečekaně jsem zaseknul dráp! Lenka, tak se jmenuje, je úžasná holka původem ze Slovenska a skvěle se mi s ní povídalo. Málem jsem kvůli tomu zapomněl, že jsem jí vlastně přišel vošukat. Cestou do divadla jsem musel odkrýt své karty a věřte mi nebo ne, ona souhlasila (za 120.000,-Kč)!!! Stálo mě to sice hroznej balík, ale šoustat celebritu na ulici, a ještě ke všemu kousek od slavného českého divadla, to je okamžik k nezaplacení! Pravím Vám, tohle bude pořádná pecka! Ještě dnes toho budou plné noviny, tak běžím do stánku pro bulvár a vy rychle stahujte, protože tohle mi určitě jen tak neprojde.

Download:
Odkaz na stiahnutie:
Obrázok

Späť na Archív príspevkov [2007-2010]

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia