//

Vycistit pocitac

Nefunkčné linky, staré nevhodné a zabudnuté témy (presunuté za obdobie 2011-2014)
Demitra
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 3 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Vycistit pocitac

Poslaťod Demitra » Str Nov 18, 2009 9:21 am

ahoj nahodou som nasiel clanok o programe vycistit pocitac a vycistit subory. Mohol by si ich zohnat? Dakujem

Obrázok užívateľa
MISURO1
Power User
Power User

Poďakoval: 84 krát
Poďakovali mi: 86 krát

Poslaťod MISURO1 » Str Nov 18, 2009 12:14 pm

ked uz tak ....tak to daj do temy HLADAM...

a clanok som nasiel aj ja:

Program Vyčistit počítač – internetový blaf

Všímavější uživatelé internetu už určitě zaregistrovali zajímavou internetovou stránku www.vycistit.cz, která svou reklamní kampaní celkem zaplavila český internet. Na zmíněné stránce je ke koupi zázračný program, jehož použitím opravíte v operačním systému Windows tisíce a tisíce chyb a celý počítač se nesmírně zrychlí. Je to možné? Proč takový program už dávno nepoužívám? Čtěte dále..

Obrázok

Když jsem tyto důležité informace nenalezl, kontaktoval jsem prodejce programu s prosbou o poskytnutí programu nebo jeho zkušební verze k otestování a recenzi - když je ten program tak dokonalý, řekl jsem si, tak ho jistě rád poskytne za účelem vlastní propagace a reklamy zdarma. Bohužel nedostalo se mi žádné odpovědi.

Takto nabízený produkt vypadá velice nedůvěryhodně, zákazník netuší, co si kupuje. Když se na tyto stránky podívá odborník, jen se pousměje nad povídačkami typu: Méně "zaseknutí" počítače a zrychlení běhu většiny programů. Nebo ohlasy zákazníků (http://www.vycistit.cz/vy/testimonials.php), kteří se rozplývají nad znovu-obživnutím jejich počítače. Až to působí, že si je prodejce píše sám...

Obrázok

Na laiky jistě takto podané informace o programu Vyčistit počítač zapůsobí, ovšem mně, jako odborníkovi, nezbývá nic jiného, než nedoporučit koupi tohoto programu. Proč také utrácet 499,-Kč za program, který nikdy nikdo neviděl (viz diskuse na poradně nebo živě).

Budu rád, když se prodejce programu Vyčistit počítač ozve a poskytne mi kopii k otestování a recenzi, třeba pak všichni změníme názor.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

Obrázok užívateľa
ro
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 24 krát
Poďakovali mi: 11 krát

vycisti pocitac

Poslaťod ro » Str Nov 18, 2009 1:02 pm

Mam original zakupene obe verzie a pracuju bez problemov aktualizacie pravidelne ja ho hodnotim ako dobre

jarko27
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 33 krát
Poďakovali mi: 4 krát

Re: vycisti pocitac

Poslaťod jarko27 » Štv Nov 19, 2009 5:48 pm

ro píše:Mam original zakupene obe verzie a pracuju bez problemov aktualizacie pravidelne ja ho hodnotim ako dobre

Tha ty bratu asi budes jeden s tych co tie reklamy o tom programe davaju na net a prispevok si dal iba preto aby si nas zbavil pochybnosti. :diablo:

bufu30
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod bufu30 » Ned Mar 21, 2010 7:27 am

to nechapem ak existuje ten program preco ho neviem najst na fóre?

Obrázok užívateľa
acheruspd
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 13 krát
Poďakovali mi: 12 krát

Poslaťod acheruspd » Ned Mar 21, 2010 4:33 pm

ale sak kazdy poriadny vivojar da vzdy volaku trial/demo verziu k odskusanie nie aby si zakaznici mohly bit isty ze nekupuje volaky smejd ja som o tom este nepocul ale som spokojny s ccleaner,Freeraser,eraser :cool:

danno1771
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 6 krát
Poďakovali mi: 8 krát

Re: vycisti pocitac

Poslaťod danno1771 » Ned Mar 21, 2010 8:59 pm

ro píše:Mam original zakupene obe verzie a pracuju bez problemov aktualizacie pravidelne ja ho hodnotim ako dobre

pocuvaj nie si ti nahodou co ten program predava? :verylol:

Obrázok užívateľa
marvolo
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 227 krát
Poďakovali mi: 168 krát

Poslaťod marvolo » Štv Mar 25, 2010 7:17 pm

No cela tato tema mi pripada ako reklama na produkt

AF13

Poslaťod AF13 » Uto Máj 25, 2010 9:11 pm

tieto programi podla mna vobec nefunguju..najlepsie si je vycistit PC sam a z registou vymazat veci pomocou regedit manualne

Späť na Archív príspevkov [2011-2014]

Kto je on-line

Užívatelia prehlaidávajú toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný