tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Ako vrátiť panel s nastaveniami vyhľadávania pre Googlu späť

Užitočné návody nielen pre nováčikov
Obrázok užívateľa
techno2000
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 216 krát
Poďakovali mi: 1531 krát

Ako vrátiť panel s nastaveniami vyhľadávania pre Googlu späť

Poslaťod techno2000 » Str Dec 12, 2012 6:38 pm

Ako zobraziť Google vyhľadávací panel tak, ako to bolo doteraz, na ľavej strane..

Ten, kto využíva pri vyhľadávaní na Google rôzne filtre, si určite všimol túto zmenu. Panel z ľavej strany úplne zmizol a zobrazuje sa teraz horizontálne, nad vyhľadávaním. To by až tak nevadilo, ale je to zdĺhavejšie, keďže napr. ak potrebujem nastaviť iba mesiac staré výsledky vyhľadávania, doteraz na to stačilo jedno kliknutie, teraz sú potrebné až tri kliknutia. Keďže často využívam tieto nastavenia vyhľadávania, tak som hľadal spôsob ako to vrátiť späť. Našťastie, takých užívateľov ktorým to vadí je dosť a tak nie problém vrátiť to späť, napr. nainštalovaním skriptu.

Pre firefox si nainstalujeme doplnok Greasemonkey ak este nemate a potom si stihnite tento skript.

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Kliknite na install a nainštalujte skript. Teraz po zadaní nejakého vyhľadávania do Googlu, sa vám automatický zobrazí panel, na aký ste boli zvyknutý doteraz :)

Obrázok
Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.

Obrázok

Obrázok užívateľa
techno2000
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 216 krát
Poďakovali mi: 1531 krát

Poslaťod techno2000 » Ned Mar 31, 2013 8:03 pm

slamo píše:Ja by som to potreboval pre Operu, ale po EN neviem nic.
Vedel by niekto pomoct?
Vdaka.

opac tento doplnok:

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.

Obrázok

Späť na Info - Návody

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť