tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

AMD alebo INTEL

Hardware, software, programovanie, internet, nové technológie
Obrázok užívateľa
aado02
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 167 krát
Poďakovali mi: 118 krát

AMD alebo INTEL

Poslaťod aado02 » Sob Nov 07, 2015 9:10 pm

čaute, chcem vymeniť vo svojom PC procesor a zakladnu dosku časom možno grafiku ale k veci.. Intel alebo AMD.. ? vždy som mal Intel-i s AMD čkami nemam žiadne skusenosti
čo očakavam od pc.. vačšinou bude služiť pc na pracu office, internet, filmy a občas nejaka ta hra ak víde čas ale hry nie su mojou prioritou momentálne. Teraz tam mam core 2 duo ale už to poznať že to ma čo to za sebou preto chcem dosku plus procesor do cca 250e..kludne mi napíšte aj konretne typy, vyhody nevyhody atd budem rád.
vopred dakujem všetkym za ochotu :)
Ak sa vám nejaky príspevok páči,poďakovanie alebo zvýšenie reputácie poteší

Obrázok užívateľa
bobo255
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 65 krát
Poďakovali mi: 64 krát

Re: AMD alebo INTEL

Poslaťod bobo255 » Ned Nov 08, 2015 4:39 pm

AMD JE LACNEJSI AKO INTEL DO 250 mas MB plus novy procak socket FM2+ s integrovanou grafikou

za 350 sa da poskladat zostava procak plus zdroj plus mb plus ram hdd ...

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Moje uploday môzte šíriť ďalej aj bez môjho vedomia. Je to na nete pre všetkých. Nekopírujte linky opetovným reupladovaním.

Obrázok užívateľa
aado02
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 167 krát
Poďakovali mi: 118 krát

Re: AMD alebo INTEL

Poslaťod aado02 » Ned Nov 08, 2015 9:01 pm

Vravím teraz budem riešiť len dosku procak a samozrejme ramky ale tie pôjdu určite 2x4gb .. disk som menil cca pred rokom grafiku cca pred dvoma zdroj bude stačiť a na skrinku si nepotrpím... ale dík asi skusim ten AMD A10 vyzera to slubne a hlavne ta cena je fajn
Ak sa vám nejaky príspevok páči,poďakovanie alebo zvýšenie reputácie poteší

Späť na General - PC - diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia