tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Apokalypsa - Druhá svetová vojna

Dokumentárne filmy, dokumentárne seriály, televízne relácie, športové prenosy...
kEEnyy
Prispievateľ
Prispievateľ
 
Príspevky: 118
Registrovaný: Uto Nov 29, 2016 5:53 pm
Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 47 krát

Apokalypsa - Druhá svetová vojna

Poslaťod kEEnyy » Pia Dec 16, 2016 1:27 pm

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


1. DÍL - AGRESE
V roce 1939 se Hitler spojuje se Stalinem kvůli dobytí Polska. Francii a Velké Británii nezbývá nic jiného než vyhlásit Německu válku. Začíná pronásledování Židů.

2. DÍL - DRTIVÝ ÚDER
10. května 1940 je zahájena „Blitzkrieg" – blesková válka. Německá armáda se valí Belgií, Holandskem a Francií. Hitler zvažuje nový riskantní krok: zaútočit na svého sovětského spojence a rozpoutat válku i na Východě.

3. DÍL - ŠOK
Londýn odolává německému bombardování. Triumfující Vůdce je přesvědčen, že stalinské Rusko zdolá za tři měsíce. K překvapení Němců se Sověti hrdinně brání. S nečekaným japonským úderem na Pearl Harbor se válka rozšiřuje do celého světa.

4. DÍL - SPOJENÍ
Prezident Roosevelt vyhlašuje válku Japonsku. Navzdory odhodlanému odporu nejsou síly Spojenců s to zpomalit zběsilý postup japonské armády jihovýchodní Asií.
Nad Stalingradem vlaje hákový kříž.

5. DÍL - V KLEŠTÍCH
Rusové dobyli zpět Stalingard, Britové a Američané otevírají novou frontu v severní Africe. U Kursku se Hitler pokusí o poslední útok proti Rudé armádě, ale marně.

6. DÍL - PEKLO
Rok 1944. Spojenci se vylodili v Itálii, 20. července Hitler zázračně přežívá pokus o atentát. Na východní frontě pokračuje Rudá armáda v nezadržitelném postupu a dostává se do Berlína. Aby dostali Říši vycházejícího slunce na kolena a vyhnuli se riskantnímu vylodění v Japonsku, Američané rozpoutají atomovou válku. Nastává Apokalypsa.Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Späť na Movie - Dokumenty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia