Casshern / Casshern (2004)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User
 
Príspevky: 968
Registrovaný: Štv Apr 16, 2009 8:01 pm
Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 213 krát

Casshern / Casshern (2004)

Poslaťod miroslat » Ned Jún 10, 2018 7:47 pm

Obrázok
Casshern / Casshern / 2004.DVDRip.2K.CZ
Dobrodružný / Akční / Sci-Fi / Drama
Japonsko, 2004, 141 min
Hrají: Júsuke Iseja, Kumiko Asó, Akira Terao, Susumu Teradžima, Džun Kaname, Hirojuki Mijasako, Kanako Higuči, Tacuja Mihaši, Tecudži Tamajama, Fumijo Kohinata, Tošiaki Karasawa, Micuhiro Oikawa, Jóko Moriguči, Maju Curuta, Akihito Jošiie, Hidedži Ótaki, Hidetoši Nišidžima, Majumi Sada, Ei Morisako
Flipnic *****
Neskutečná japonská filosoficko-akčně pojatá řežba z daleké budoucnosti. Fantasy film, který velmi připomíná japonské videohry typu Final Fantasy a podobně. Živí herci se zde pohybují v dokonale nakresleném a vizuálně propracovaném světě, podobně jako v 300. Ovšem tady šli Japonci trochu jiným směrem a použili mnohem komixovější, ale také propracovanější, techniky, kdy chvílemi jen člověk žasne před vizuální stránkou, světy, které žijí vlastním životem. V tom celém je zasazen souboj více stran, z nichž žádná není úplný tyran a žádná ani úplná oběť, přesně jak jsme z mnoha japonských filmů zvyklí. Jasně definovaný hrdina filmu zde není. Akční scény nejdou slovy popsat, někdy to člověku připadne už trochu moc a má dojem, že se dívá na kreslený komix, ale přesto je to úžasné. Toto japonské akční fantasy drama všem doporučuji, zejména shlédnout na kvalitní LCD/plasmě či dataprojektoru.

Ve válkou proti Evropě zpustošeném post-apokalyptickém společenství budoucnosti zvaném Eurasie je planeta zdevastována účinkem nukleárních, biologických a chemických zbraní. Genetik Dr. Azuma (Akira Terao), který je sponzorován protřelou korporací, vyvine techniku zvanou "neo-buňka", schopnou regenerace těla lidské bytosti. Při snaze oživit svého syna, jenž padl při posledních bojích, nastane nečekaná nehoda v laboratoři, která ho nejen oživí ale navíc z něj udělá bájného bojovníka CASSHERN. Mezitím je na výrobní lince vytvářena nová rasa mutantů zvaných Neo-lidé, kteří se po krátké době rozhodnou vyhladit lidskou rasu a vybudovat svůj nový vlastní svět. Otázkou tak zůstává, ke které straně se CASSHERN rozhodne přidat. (oficiální text distributora)

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Casshern: První samuraj nového věku.2004.cz
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: fondman, mariandx a 14 hostia