Cudzinec / The Tourist (2010)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User

Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 208 krát

Cudzinec / The Tourist (2010)

Poslaťod miroslat » Sob Jan 12, 2019 9:28 am

Obrázok
Cudzinec / The Tourist / 2010.DVDRip.6K.CZ
Akční / Drama / Thriller / Mysteriózní
USA / Francie, 2010, 103 min
Hrají:Johnny Depp, Angelina Jolie, Rufus Sewell, Paul Bettany, Clément Sibony, Bruno Wolkowitch, François Vincentelli, Jean-Marie Lamour, Timothy Dalton, Steven Berkoff, Alessio Boni, Julien Baumgartner, Daniele Pecci, Marc Ruchmann, Igor Žižikin, Christian De Sica, Renato Scarpa, Ralf Moeller, Raoul Bova, Neri Marcore, Nino Frassica, Maurizio Casagrande, Gwilym Lee, Mhamed Arezki, Jean-Claude Adelin, Alec Utgoff, Mark Zak, Nicolas Guillot, Riccardo De Torrebruna
HomeAlone *****
Za cely rok som videl v kine vela dobrych filmov , ktore fakt stali za to . No lepsie zakoncenia roku v kine som si ani nemohol priat . Turista je jednoducho vynikajuca lahodka , ktora ma styl a sarm a nechyba v nom absolutne nic . Perfektna hudba , flirtovanie medzi Deppom a Julie - tazko by asi nasli lepsiu dvojicu . Trosku sa cudujem , ze preco medzi zanrami nieje komedia - humorne sceny dokazu viac nez pobavit . Akcie tu sice vela nebolo , no ani trochu mi tu nechybala . Vsetkeho tu bolo tak akurat , a vyvazenejsi film som tento rok nevidel . Nenudilo ma to jedinu sekundu a straveny cas pri filme bol viac nez prijemny . Z kina som odisiel maximalne spokojny

Johnny Depp stvárňuje vo filme amerického turistu, ktorého ľahkovážny flirt s cudzinkou zapletie do siete intríg, romantiky a nebezpečenstva. Frank (Johnny Depp) sa v priebehu spontánneho výletu po Európe zoznámi s Elise (Angelina Jolie), s pozoruhodnou ženou, ktorá mu ale skrížila cestu úmyselne. Ich vášnivá romanca sa v okúzľujúcom prostredí Paríža a Benátok ďalej rozvíja a obaja zisťujú, že sa nevedomky zaplietli do smrtiacej hry na mačku a myš.

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Obrázok
The Tourist.Cizinec.2010.cz
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Cibak, cinghy, fantom305, fergie140, freedom5, fuzo68, hudi80, jelen77, jozinburak, RstGAS, sauron3, valcom a 18 hostia