tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Deathloop (2021)

Akčné hry, adventúry, RPG, simulátory, stratégie...
kEEnyy
Prispievateľ
Prispievateľ
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Uto Nov 29, 2016 5:53 pm
Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 90 krát

Deathloop (2021)

Poslaťod kEEnyy » Pon Máj 22, 2023 7:44 pm

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


LOKALIZÁCIA: EN
VEĽKOSŤ: 30GB


Žáner: Akčná
Dátum vydania: 14. September 2021
Výrobca: Bethesda Softworks, Arkane studios


Akcia Deathloop vás zavedie na ostrov Blackreef, a to do nekonečného súboja dvoch ostrieľaných zabijakov Colta a Julianny. Preskúmavajte neskutočné prostredie a starostlivo vytvorené levely v pohlcujúcom zážitku z hrateľnosti, ktorý vám dovolí ku každej situácii pristúpiť tak, ako chcete. Nájdite a zabite svoje ciele po celom ostrove v nádeji ukončiť cyklus raz a navždy. A nezabudnite, ak sa vám to na prvýkrát nepodarí... zomriete. Znova.

KLASICKÝ ARKANE
Bojujte o prežitie v divokej hre na lovca a korisť, nechajte sa plne vtiahnuť do deja akcií z vlastného pohľadu a využite úžasný arzenál nadprirodzených schopností aj brutálnych zbraní. Vyberte si preferovaný herný štýl, či už ide o nepozorované zakrádanie jednotlivými úrovňami alebo strmhlavý útok s plnou parádou.

SYMBIÓZA REŽIMOV
Prežite hlavný príbeh v úlohe Colta, poúste sa prelomiť časovú slučku a získať slobodu. Vžiť sa však môžete tiež do úlohy Julianny a v kampani iného hráča sa ho pokútne snažiť zlikvidovať a nechať v časovej slučke naveky uväzneného. Možnosti hry viacerých hráčov sú dobrovoľné a hráči si môžu vybrať, či chcú Juliannu vo svojej kampani nechať ovládať umelou inteligenciou.

ZNALOSŤ JE SILA
Každá nová slučka je príležitosťou, ako sa poučiť z minulosti a náležite sa adaptovať. Hľadanie vodítok a odhaľovanie nápoved je kľúčom k likvidácii zadaných cieľov skôr, než dôjde k opakovaniu celého dňa. Odhaľujte rôzne vzťahy, učte sa rozvrhy a robte všetko, čo vás privedie bližšie nevyhnutnému poznaniu. Využívajte znalosti získané v predchádzajúcich slučkách a prichádzajte s úplne novými stratégiami, ktoré vás dovedú k cieľu.

OSTROV BLACKREEF
Okúste umelecky spracovaný svet s rozvetvenými možnosťami hry, tak charakteristickými pre štúdio Arkane, a nechajte sa v hre DEATHLOOP pohltiť strhujúcim retro-futuristickým prostredím inšpirovaným 60. rokmi. Blackreef je štýlová ríša divov, avšak pre Colta je to hlavne väzenie - svet ovládaný úpadkom, kde smrť nemá žiadny význam a jedinou úlohou trestancov je držať ho v zajatí a riadne sa pri tom baviť.

Minimálne požiadavky
64-bit Windows 10
Intel Core i5-8400 @ 2.80 GHz / AMD Ryzen 5 1600
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 580 8GB
12 GB RAM
30 GB HDD
DirectX 12


Odporúčané požiadavky
64-bit Windows 10
Intel Core i7-9700K @ 3.60 GHz / AMD Ryzen 7 2700X
NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB / AMD Radeon RX 5700 8GB
16 GB RAM
30 GB HDD
DirectX 12


POSTUP: rozbal, nainstaluj, hraj

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Späť na Games - PC Games

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť

cron