Dredd (2012)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Power User
Power User

Poďakoval: 10 krát
Poďakovali mi: 163 krát

Dredd (2012)

Poslaťod miroslat » Štv Okt 12, 2017 9:13 pm

Obrázok
Dredd / 2012 / DVDRip.6K.CZ
Sci-Fi / Akční
Velká Británie / Jihoafrická republika / USA / Indie, 2012, 95 min
Hrají: Karl Urban, Lena Headey, Olivia Thirlby, Langley Kirkwood, Warrick Grier, Jason Cope, Domhnall Gleeson, Wood Harris, Scott Sparrow, Deobia Oparei, Karl Thaning, Joe Vaz, Rakie Ayola, Tamer Burjaq, Luke Tyler, Francis Chouler
Tom_Lachtan *****
pro mě velké překvapení, jsem rád, že Urban je tím Dreddem, kterého znám z komiksů, proto zas o něco víc zamrzí brutální komerční neúspěch, ale naštěstí je tak velký, že mu nehrozí "direkttů placka" pokračování (což by si snad nikdo nepřál). A to obligátní srovnání se Serbuan Maut.... Dredd mě bavil víc a to i díky větší syrovosti, absence béčkové rodinné zápletky, výrazný hrdina i efektivnější akce (nikoli efektnější)

Děj se odehrává v budoucnosti, kdy je Amerika jen sežehnutá prázdná planina. Na jejím východním pobřeží se táhne od Bostonu až po Washington DC obrovské měso „Mega City One“, rozsáhlá, násilnická metropole, kde kriminálníci vládnou chaosu na ulicích. Na pořádek v ulicích města dohlížejí policisté zvaní „Soudci“, kteří mají oprávnění jednat jako soudce, porota i popravčí. Známý a po celém městě obávaný nejvyšší soudce Dredd (Karl Urban) je přivolán k vypořádání se s ničivou pohromou v podobě nové drogy „Slo-Mo“, která umožňuje uživatelům prožívání reality za zlomek jejího skutečného času.

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Dredd.2012.cz
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť