tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Dying light 2 (2022)

Akčné hry, adventúry, RPG, simulátory, stratégie...
kEEnyy
Prispievateľ
Prispievateľ
 
Príspevky: 161
Registrovaný: Uto Nov 29, 2016 5:53 pm
Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 90 krát

Dying light 2 (2022)

Poslaťod kEEnyy » Pia Máj 12, 2023 2:53 pm

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


LOKALIZÁCIA: CZ,EN
VEĽKOSŤ: 72GB


Žáner: Akčná, Adventúra
Dátum vydania: 4. Február 2022
Výrobca: Techland


Pred viac ako 20 rokmi sme v Harrane bojovali proti vírusu - a prehrali sme. Teraz prehrávame znova. Mesto, jedna z posledných veľkých ľudských osád, je rozorvané konfliktom. Civilizácia sa vrátila späť do obdobia temna. A napriek tomu máme stále ešte nádej.

V hre Dying Light 2: Stay Human si pútnik, ktorý má moc zmeniť osud Mesta. Lenže tvoje mimoriadne schopnosti nie sú zadarmo. Prenasledujú ťa spomienky, ktoré nedokážeš rozlúštiť, a tak sa vydávaš zistiť pravdu... a ocitáš sa v bojovej zóne. Zdokonaľ svoje schopnosti, pretože ak máš porážať nepriateľov a urobiť si spojencov, budeš potrebovať päste aj dôvtip. Odhaľ temné tajomstvá tých, ktorí v rukách držia moc, vyber si stranu a rozhodni o svojom osude. Ale nech už ťa tvoje činy zavedú kamkoľvek, na jednu vec nesmieš zabudnúť - zostaň človekom.

ROZSIAHLY OTVORENÝ SVET
Zúčastni sa života v meste v novej dobe temna. Objav rôzne cesty a skryté priechody, zatiaľ čo budeš skúmať hneď niekoľko úrovní mesta a jeho lokácie.

KREATÍVNE A BRUTÁLNE SÚBOJE
Využi parkúrových schopností a získaj výhodu aj v tých najbrutálnejších stretoch. Tvojimi najlepšími priateľmi budú rýchle uvažovanie, pasce a kreatívne zbrane.

STRIEDANIE DŇA A NOCI
Počkaj na noc a vydaj sa do temných úkrytov infikovaných. Slnečné svetlo ich drží v šachu, ale akonáhle zmizne, príšery vyrazia na lov zo svojich brlohov, takže ich môžeš preskúmať.

ROZHODNUTIA A NÁSLEDKY
Utvor budúcnosť Mesta vďaka svojim činom a sleduj, ako sa mení. Rozhodni o rovnováhe síl vďaka voľbám v silnejúcom konflikte a vytvor si vlastný zážitok.

KOOPERATÍVNA HRA PRE 2-4 HRÁČOV
Hraj Dying Light 2 v kooperácii až štyroch hráčov. Hostuj vlastné hry alebo sa pridaj k ostatným a pozri sa, ako ich rozhodnutia dopadli inak ako tie tvoje.

Minimálne požiadavky
64-bit Windows 7
Intel Core i3-9100 / AMD Ryzen 3 2300X
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB / AMD Radeon RX 560 4GB
8 GB RAM
60 GB HDD


Odporúčané požiadavky
64-bit Windows 10
Intel Core i5-8600K / AMD Ryzen 5 3600X
NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB / AMD Radeon RX Vega 56 8GB
16 GB RAM
60 GB HDD


POSTUP: rozbal, nainstaluj, hraj (pre zmenu jazyka engine\source\bin\x64\steam_api64.ini a uprav riadok Language=english na Language=czech)

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Späť na Games - PC Games

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť