tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Encased (2021)

Akčné hry, adventúry, RPG, simulátory, stratégie...
kEEnyy
Prispievateľ
Prispievateľ
 
Príspevky: 134
Registrovaný: Uto Nov 29, 2016 5:53 pm
Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 84 krát

Encased (2021)

Poslaťod kEEnyy » Štv Mar 16, 2023 11:08 pm

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


LOKALIZÁCIA: EN
VEĽKOSŤ: 13GB


Žáner: RPG, Strategická
Dátum vydania: 7. September 2021
Výrobca: Dark Crystal Games, Prime Matter


Encased je taktické sci-fi RPG zasadené do alternatívneho obdobia 70. rokov 20. storočia, kedy je v odľahlej púšti objavený obrovský a nevysvetliteľný artefakt - takzvaný Dóm. Vyhýbajte sa radiácii aj anomáliám, bojujte s nepriateľmi, pustite sa do prieskumu anomálnej pustatiny, navyšujte úroveň svojej postavy a pridajte sa k jednej z frakcií zničeného sveta, ktoré v izolácii prežili desivý Incident.

PRESKÚMAJTE OBROVSKÝ SVET
Potom, čo sa zoznámite s miestnym prostredím, sa ponoríte do otvoreného sveta plného slobody aj nebezpečenstva. Starý poriadok je preč a v pustatine teraz vládne päť mocných frakcií. Pridajte sa k jednej z nich, alebo sa staňte vlkom samotárom. Zmeňte budúcnosť Dómu aj jeho obyvateľov, alebo si choďte svojou vlastnou cestou.

POUŽÍVAJTE V SÚBOJOCH RÔZNE VYCHYTÁVKY
Poraďte si so svojimi nepriateľmi bez boja: presvedčte vplyvných ľudí, aby vám poskytli láskavosť. Chýba vám k tomu charizma? Tak ich podplaťte! Príbeh hry Encased je hlboký a rozvetvený, každú úlohu je možné splniť rôznymi spôsobmi v závislosti na vašich štatistikách a voľbách, ktoré vďaka rôznorodým zakončeniam ovplyvní aj celkový koniec hry. Zabite každého, koho stretnete, držte sa pacifizmu, alebo skombinujte rozdielne prístupy - hra sa vždy prispôsobí vášmu hernému štýlu.

ZVYŠUJTE ÚROVEŇ SVOJEJ JEDINEČNEJ POSTAVY
Zameriate sa na zakrádanie, boj zblízka, odstreľovanie, psionické schopnosti alebo diplomaciu? Stanete sa osamelým vlkom, alebo vodcom skupiny? Alebo sa do hry pustíte v úlohe slaboduchého hrdinu? Všetko je len a len na vás. Vydajte sa za dobrodružstvom a osvojte si desiatky užitočných zručností v podobe hackovania, lúpenia alebo napríklad riadenia. Študujte relikvie, odhaľte technologické tajomstvo Dómu a pustite sa do prieskumu prostredia, ktoré skrýva nové miesta, anomálie aj protivníkov.

ROBTE ŤAŽKÉ ROZHODNUTIA
Kradnúť, vraždiť alebo pomáhať napriek všetkým následkom? Budujte si reputáciu u jednej frakcie alebo sa snažte vyhovieť všetkým - ale nezabudnite, že kompromisy sú niekedy nemožné.

Minimálne požiadavky
Windows 7 / 8 / 10
Intel Core i5 @ 3.3 GHz
NVIDIA GeForce GTX 660m 2GB / AMD Radeon R7 260x 2GB
4 GB RAM
20 GB HDD
DirectX 11


Odporúčané požiadavky
Windows 7 / 8 / 10
Intel Core i7 @ 3.7 GHz
NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 8GB
8 GB RAM
20 GB HDD
DirectX 11


POSTUP: rozbal, nainstaluj, crack, hraj

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Späť na Games - PC Games

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť