GTA 5 rady a problemy

Ak potrebujete s niečím poradiť, napíšte sem
SpiRinG
Začiatočník
Začiatočník

Poďakoval: 5 krát
Poďakovali mi: 4 krát

Re: GTA 5 rady a problemy

Poslaťod SpiRinG » Uto Máj 26, 2015 6:58 pm

Ja niesom odborník :D. Len ma ta hra zaujala tak mam záujem pomôcť tým ktorým to nejde. Takže neviem ty poradiť. Win x64 bude asi najrýchlejšie riešenie

rellum
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 168 krát
Poďakovali mi: 5 krát

Poslaťod rellum » Pia Júl 31, 2015 1:41 pm

Ahojte,poprosil by som o radu,v SP som cca. na 44% a je tam misia so smetiarskym autom /zablokovať cestu transportnému vozidlu/.Po vystrielaní všetkých... má Franklin opäť nastúpiť do smeť.auta a tam hra padá.
Vyskúšal som hádam všetky dostupné patche,updaty a cracky,ale nič.Dočítal som sa že treba sa nechať zabiť a preskočiť misiu ,ale ani to nepomohlo.Tak isto som čítal že nesiem použiť nič výbušné,ale v tejto misii konkrétne musím použiť C4 na odpálenie zadných dverí.
Naozaj si už neviem rady ....dík za všetky rady.
/samozrejme zvažujem kúpu,ale .../

akasha616
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 9 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod akasha616 » Ned Aug 30, 2015 6:30 pm

Zdravim vas,mam kua asi dost velky problem,misia asi 30,kde mam s michaelom prist pred banku a stl.R,aby som sa pozerl na vchod banky a Trevor ma ist na letisko,tak akonahle pridem pred banku s M.,tak mi nejde nic robit,nemozem prepat osobu ani odist,total nic.Mam tusak,ze to je chyba v hre.Stalo sa to uz niekomu ? Za rady Dakujem.

SpiRinG
Začiatočník
Začiatočník

Poslaťod SpiRinG » Uto Okt 27, 2015 6:17 pm

Ma niekto najnovší crack ?
Mam V4 ale hrá mi opakovane padá

akasha616
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 9 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod akasha616 » Str Jan 13, 2016 5:41 pm

Ide niekomu GTA 5 online,mne sa to stale tvari ako offline,origos hru mam.

Obrázok užívateľa
Leo18
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 10 krát
Poďakovali mi: 8 krát

Poslaťod Leo18 » Uto Mar 01, 2016 9:12 pm

Mne online ide v pohode. Sem tam pada online, ale takym sposobom, ze vsetci leavnu :D Ale to je odozvou. Chcem sa vsak spytat. Daju sa predat vozidla od Pegasus? Kupil som Pick Up s gulometom, ale vzdy mi ho u*ebu a potom ma davaju dole. Chcem kupit ten bez gulometu, do ktoreho nemozu nastupit. Vdaka

SpiRinG
Začiatočník
Začiatočník

Poslaťod SpiRinG » Ned Mar 06, 2016 12:10 am

Ak niekto použije tvoje auto od pegasus tak len zavolaj znovu a respawni si iné a to pôvodne sa zničí

Obrázok užívateľa
Leo18
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 10 krát
Poďakovali mi: 8 krát

Poslaťod Leo18 » Sob Máj 14, 2016 1:43 pm

Vdaka :) Este mam jeden problem. Hru mam normalne kupenu cez steam, ale ked hram story mode, tak neviem hrat misie. Som v casti, kde su Michael a Franklin vyhosteny z mesta a hram s Trevorom. Mam tam dve male misie s otaznikmi, ale ked pridem tam, tak sa nic nedeje. Pri kazdom otazniku sedi jeden clovek, ale ked k nim pridem, iba nieco povedia a len tak tam stoja. Neviem prepnut ani medzi postavami. Ukaze mi iba nahravanie videa. Neviete, co s tim moze byt? Skusal som aj volat Franklinovi a Michaelovi, ale vzdy sa iba ozeru a rozidu sa

Obrázok užívateľa
yenkkyzullu
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 20 krát
Poďakovali mi: 5 krát

Poslaťod yenkkyzullu » Str Jan 25, 2017 9:02 pm

CAute, problem pri 49 misii, problem je v tom ze mi ju nspusti, stale ked idem k znacke B ktora vyznacuje ulohy pre FIB, tak ked uz som skoro pri nej,my napise hlasku ze misia bola prerusena a mam sa vratit neskor, ziadne dalsie ani vedlajsie missie nemam sristupnene, a skusal som t uz z kazdej strany aj s kazdou postavou. Kde moze bit problem?? Diky za kazdu radu
Čo boh spojil, človek nerozdeli
Čo ja zozdelim, ani boh nespoji

Predchádzajúci

Späť na General - Pomoc

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia