tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

HTC Android problem s hlasitostou hovoru

Diskusia a pomoc s nastavením, firmware, odblokovaním, aplikáciami a pod.
alibaaab
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 3 krát
Poďakovali mi: 3 krát

HTC Android problem s hlasitostou hovoru

Poslaťod alibaaab » Štv Sep 20, 2012 11:22 pm

Zdravím, mám so svojim HTC s platformou Android problém, ktorý sa vyskytuje len od nedávna.. počas hovoru mám hlasitost nastavenu na 100% no ledva počuť človeka na druhej strane, on ma ale počuje skvele.. ale v momente ak napojim slúchadlá s mikrofónom, ktoré Su v originálnom balení, tak počujem aj ja aj druhá strana.... Neviete ako by som to mal riešiť? Telefonovať potrebujem a nie vždy mám pri sebe slúchadlá...

P.S: restart systemu nepomohol

Obrázok užívateľa
AF13
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 79 krát
Poďakovali mi: 335 krát

Poslaťod AF13 » Sob Jan 12, 2013 10:40 am

skor to vidim na HW poruchu ako SW

elvo666
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod elvo666 » Uto Feb 25, 2014 5:16 pm

zdar ja mam tiez tento problem, mas pravdepodobne nejake necistoty v sluchadle. mne to robi uz na druhom telefone HTC desire, HtC one x

canny7
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 1 krát
Poďakovali mi: 3 krát

Poslaťod canny7 » Str Mar 05, 2014 10:37 am

ak ste kupili ten telefon s nizkou hlasitostou reproduktoru tak je to vatsinou zalezitost sw ....
da sa to poriesit cez engineermode a to zapve ze ho mate uz preinstalovane tak jednodhucho natukate *#*#3646633#*#*
alebo ked toto nefunguje tak si ho stahnete v gplay https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ponphy.engineermode&hl=sk

navody ako na to najdete na nete napr jeden je tu http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2248396

Späť na Mobil - Help

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť