tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

ICS na Xperia PLAY

Diskusia a pomoc s nastavením, firmware, odblokovaním, aplikáciami a pod.
Obrázok užívateľa
Maxi King
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 52 krát
Poďakovali mi: 19 krát

ICS na Xperia PLAY

Poslaťod Maxi King » Pia Nov 23, 2012 4:43 pm

caute ... vcera som si rootol svoju xperiu PLAY ... ale chcel by som si do neho dať officialny BETA ICS 4.0.4 firmware pre Xperiu Play .. nasiel som par navodou ale nejak mi to nefunguje .... chcel by som poradit ze kde robim chybu resp. preco to nejde .. moze to byt rootom ? ... nemal som mat nahodou iba odomknuty bootloader ? ...

Obrázok užívateľa
AF13
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 79 krát
Poďakovali mi: 335 krát

Poslaťod AF13 » Pia Jan 04, 2013 4:54 pm

pokial je ako hovoris oficialny ICS pre tvoj mobil tak by sa mala dat stiahnut aktualizacia oficialnou cestou cez mobil

Obrázok užívateľa
Maxi King
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 52 krát
Poďakovali mi: 19 krát

Poslaťod Maxi King » Sob Jan 05, 2013 8:17 pm

je oficialny ale nieje vydany oficialne je to len beta verzia ktora sa da iba vyskusat ale teraz pred nedavnom zacalo SONY pracovat na dalsiom FW pre Xperiu Play ktory by mal byt vydany tohto roku ... malo by sa jednat o ICS alebo JB alebo je spekulacia ze to bude aj GB 2.3.7 takze asi si pockam co to bude a potom sa rozhodnem ze co .. ale aj tak diki :D

Obrázok užívateľa
AF13
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 79 krát
Poďakovali mi: 335 krát

Poslaťod AF13 » Sob Jan 05, 2013 8:27 pm

tak to si radej pockat na konecnu verziu kde nebudu prevazne ziadne chyby a bude ti fungovat spravne

Späť na Mobil - Help

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť