tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

IObit iFreeUp Pro

Aplikácie a hry pre Apple iPhone
Obrázok užívateľa
JARO333333
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ
 
Príspevky: 308
Registrovaný: Ned Apr 26, 2009 4:10 pm
Poďakoval: 16 krát
Poďakovali mi: 438 krát

IObit iFreeUp Pro

Poslaťod JARO333333 » Sob Okt 08, 2016 4:25 pm

IObit iFreeUp Pro 1.0.13.2893

ObrázokObrázokObrázok
Ľudia robiť fotografie a videá na váš iPhone iPad každý deň. Problém nastáva, keď váš iPhone iPad s kapacitou 8 GB alebo 16 GB miesta povrchových úprav. IFreeUp s unikátnym mechanizmom IObit poskytuje užívateľom systému iOS detekovať a odstrániť dočasné súbory, nepotrebné alebo poškodené topánku, cookies a ďalšie veľké súbory v 1 Push ,
Vďaka elegantné rozhranie iFreeUp vám poskytuje pohodlnú a bezpečnú prepravu zo svojich vzácnych fotografií, videí a hudby medzi zariadeniami na iOS a počítači. Ak chcete, aby váš prístroj apgryed, iFreeUp vždy vykonať zálohu všetkých súborov s ľahkosťou a udržať ich na vhodnom mieste v počítači.

Bez ohľadu na to, keď chcete vytvoriť záložnú kópiu aplikácie uložené hry alebo k zmene iPad Air 2, iFreeUp môže úplne exportovať vašu žiadosť aj s pripojenými / súvisiacich dátových aplikácií a uložené hry. V tomto prípade môžete importovať hru a udržať váš herný zážitok na veľkej obrazovke iPadu. Rada: export je zriedka používané aplikácie v počítači a uvoľniť tak viac úložného priestoru.

Rovnako ako v počítači, prístroj beží na iOS, najmä iPhone iPad s kapacitou 8/16 GB môže spomaliť v dôsledku rôznych nevyžiadané súbory a vyrovnávacej pamäte. IFreeUp môže plne detekovať a odstrániť nevyžiadanej súbory vytvorené oboma iOS, ako aj aplikácie tretích strán, systémové protokoly, foto cache, protokoly aplikácie, crash logy, rovnako ako rýchlejší prístup k dátam, defragmentácia disku, aby urýchlila svoj iOS zariadenia.

Typicky, odstránenie fotografií na iPhone iPad neznamená, že nikdy nemôžu byť videný. Niekedy, niektoré metódy umožňujú obnoviť všetky dostupné fotografie. Mať DOL kompatibilný s technológiou, iFreeUp odstráni a spracovávať fotografie a ďalšie súbory a prepísať 5 prístupy, alebo dokonca viac, aby sa zamedzilo možnosti iných ľudí publikovať svoje súkromie.

Čo iFreeUp Pro robí pre vás?
Uvoľní viac úložného priestoru
Jedným kliknutím odstrániť dočasné súbory, nepotrebné alebo poškodené topánku, rovnako ako cookies, ktoré majú, ktorá bola vytvorená z iOS, ako aj aplikácie tretích strán.
Jednoduchý prenos multimediálnych súborov
Podpora pre import a export fotografií, videí, hudby, kníh, aplikácie a podcasty medzi prístrojmi beží na iOS a PC.
Dostupné import a export aplikácie
Plne export / súvisiace aplikácie a dáta uložené hry súvisiace aplikácie, pri plnení ich dovoze v druhom zariadení so systémom iOS.
Optimalizujte svoj iOS zariadenia
Opatrne odstráňte nevyžiadané súbory urýchliť prístup k dátam a urýchliť prácu IOS zariadení.
Chráni vaše osobné údaje
Kompletne odstraňuje a recykluje fotografie a ďalšie súbory, aby sa zabránilo úniku dôverných informácií.
Čo je nové v tejto verzii:
Plne podporuje najnovšie iOS 10.
Pevné Známe chyby.
OS: Windows XP / Vista / 07/ 08 / 10
IObit iFreeUp Pre 1.0.13.2893 (30,6 MB):
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Heslo:
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Dynamics HD2O? 2.00 WP7 8858 WP7.8
HTC WP 8X / HTC One M8
ASUS
Mio V505 TV
Obrázok

Späť na Mobil - iPhone - Hry a aplikácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia