!!!ČítajtePOVINNE !!!!!!!!!!!

Filmy v HD formáte, dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
tekmaster
Global Moderator
Global Moderator

Poďakoval: 110 krát
Poďakovali mi: 614 krát

!!!ČítajtePOVINNE !!!!!!!!!!!

Poslaťod tekmaster » Uto Jún 16, 2009 9:49 am

1. Do tejto sekcie pridávajte len filmy ktoré maju HD rozlišenie 720p a 1080p a maju SK alebo CZ dabing.
Je zakázané sem dávať filmy vo formáte DivX/Xvid a bitratom menším ako 3000kbps tie budú bez varovania zmazané.

2. Názov témy musí byť v tvare:
NÁZOV FILMU (rok výroby)/ ROZLÍŠENIE / JAZYK napr. Babylon A.D. (2008) / 720p poprosim vas aby ste to takto dodržali verim že v tom nie je problem.V názve nepoužívajte diakritiku.

3. Nevytvárajte duplicitné témy kôli inému rozlíšeniu. Ak tu už je film napríklad s rozlíšením 720p a vy máte ten istý film v rozlíšení 1080p tak ho pridajte tam
a upozornite moderátora cez SS aby to dopísal do názvu témy.

4.Povinne uvádzajte v prispevkoch informácie o filme tj. použitý filter ak ide o kontainer mkv (napr. MPEG4 Video (H264) alebo wmv), formát zvuku (napr. AC3, DTS atd. + jazyk) a samozrejme heslo ak je archiv zaheslovaný. Nevytvárajte zbytočne dlhé príspevky (napr. screeny ak ich je viac ako jeden obrázok dajte do code, takisto neuvádzajte viac info ako je povinné), účelom je aby bol príspevok prehľadný a výstižný.

6.XXX záležitosti dávajte sem http://www.ourphorum.com/forum-f81.html

Moderátori tohto fóra maju právo upraviť váš príspevok podľa zváženia, ak bude porušovať niektoré pravidlo fóra alebo niektoré pravidlo pre túto sekciu. Za pochopenie ďakujeme.
Ak ste si ich neprečítali pravidlá fóra nájdete ich tu http://www.ourphorum.com/topic-t1413.html#16045
Naposledy upravil tekmaster dňa Pon Sep 16, 2013 12:14 pm, celkovo upravené 13

Obrázok užívateľa
tekmaster
Global Moderator
Global Moderator

Poďakoval: 110 krát
Poďakovali mi: 614 krát

Poslaťod tekmaster » Uto Okt 19, 2010 8:16 am

Poniektorí uvádzate informácie o súbore cez odkaz na inú stránku. Takže by som vás chcel poprosiť aby ste to uvádzali priamo v príspevku. Ináč váš príspevok, poputuje do archívu...Vďaka za pochopenie...

Späť na HD Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: armin128, paolo1 a 4 hostia