Navigácia NOKIA MAPY + mapy celá EUROPA + N95 servis manual

Aplikácie a hry na platforme Symbian - 1. až 3. generácie
Obrázok užívateľa
mariani123
Začiatočník
Začiatočník

Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 138 krát

Navigácia NOKIA MAPY + mapy celá EUROPA + N95 servis manual

Poslaťod mariani123 » Sob Nov 01, 2008 3:12 pm

NAVIGACIA NOKIA MAPY VERZIA 2.0.4503 + BONUS SERVIS MANUAL v PDF N95

PRE S60v3.Symbian OS9.1 Unsigned

Vyskúšané 100% funkčné na N95 so zabudovaným GPS modulom

Obrázok

INŠTRUKCIE:
1. treba mať nakopírovaný súbor (installserver.exe) v mobile pre inštaláciu necertifikovaných aplikácii.
2.Rozbal
3. Nainštaluj
(Cez pcsuite alebo skopíruj cez bluetooth do mobilu a nainštaluj priamo z mobilu)
4.Spusti a používaj

Info o verzii

1. verzia nepožaduje licenciu
2. súhlas s podmienkami (odstránený)
3. vyber krajiny a regionu (odstránený)
4. vyskúšaj a zakúp navigačný upgrade (odstránené)

Nokia mapy ver. 2.0.4503 S60v3.SymbianOS9.x unsigned.cracked

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Download INSTALLSERVER.EXE - 9.1 ; 9.2 ;NÁVOD pre inštaláciu necetrifikovaných aplikácii
Odkaz na stiahnutie:

ZOZNAM podporovaných mobilov pre
- installserver.exe ver. 9.1.
* Nokia 3250 * Nokia 5500 Sport * Nokia E50 * Nokia E60 * Nokia E61 * Nokia E62 * Nokia E65 * Nokia E70 * Nokia N71 * Nokia N73 * Nokia N75 * Nokia N77 * Nokia N80 * Nokia N91 * Nokia N91 8GB * Nokia N92 * Nokia N93
- instalserver.exe 9.2.
# Nokia 5700 XpressMusic # Nokia 6110 Navigator # Nokia 6120 Classic # Nokia 6121 Classic # Nokia 6124 Classic # Nokia 6290 # Nokia E51 # Nokia E66 # Nokia E71 # Nokia E90 Communicator # Nokia N76 # Nokia N81 # Nokia N81 8GB # Nokia N82 # Nokia N95 # Nokia N95 8GB

NO PASSWORD!!!
Naposledy upravil mariani123 dňa Sob Okt 17, 2009 10:57 am, celkovo upravené 10

Obrázok užívateľa
mariani123
Začiatočník
Začiatočník

Mapy Celá Europa do NAVIGÁCIE " NOKIA MAPY " + ČES

Poslaťod mariani123 » Sob Nov 01, 2008 3:13 pm

Mapy Celá Europa do NAVIGÁCIE " NOKIA MAPY "

Obrázok
INSTRUCTION
1. rozbaľ
2. skpoíruj zložku cities do mobilu do hlavného korena karty. Ak zložka existuje nahraď ju.
(zložka sa vytvára automaticky pri spustení aplikácie nokia mapy -
Pre začiatočníkov - jednoducho najprv vytvor zložku tým že spustíš aplikáciu nokia mapy potom vyhladaj v mobile kde sa vytvorila zložka cities a nahrad ju)
3. Spusti a používaj

Odkaz na stiahnutie:

NO PASSWORD!!!
Naposledy upravil mariani123 dňa Str Apr 15, 2009 5:38 pm, celkovo upravené 1

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 350 krát
Poďakovali mi: 723 krát

Re: Mapy Celá Europa do NAVIGÁCIE " NOKIA MAPY " +

Poslaťod stewulko » Str Nov 12, 2008 4:14 pm

THX mariani123. Vyskúšané na Nokia N95 8GB všetko ide na 1000% :clap: :lol: . Ak smiem ešte dodať pre ďalšich "CRACKerov" nemusite sťahovať všetky tie cities z RapidShare-u, stači isť na oficialnu stránku NOKIA SK - tam je presny návod ako stiahnuť mapy akéhokoľvek štátu pomocou programu Nokia Maploader. tam si vyberiete štát/štáty, ktore chcete a on vám ich nainštaluje do telefónu.

Dohratie hlasu: Stačí isť niekde kde je WiFi (napr. Obchodné centrum - ako ja :verylol: ) - pripojit sa s konkretnou Nokiou, spustit Nokia Maps - Voľby - Nástroje - Prejsť do režimu Online - potom ist do Nastavenia - Navigácia - zvolte Čeština a mal by sa vám stiahnuť česky jazyk do phonu. Potom nezabuddnite vypnut pripojenie na net - vyjdite vonku a VYCHUTNAVAJTE Nokia Maps

Program Nokia Maploader - zídite nižšie tam je program NokiaMapLoader - potom odsúhlaste Accept... (že to nebudete chcieť zneužiť :razz: ) ... a stahujťe :D
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Naposledy upravil stewulko dňa Ned Dec 07, 2008 12:57 pm, celkovo upravené 3
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO
Za stiahnutie, nezabudnite POĎAKOVAŤ / vpravo hore ;) .

BIGfik
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 2 krát
Poďakovali mi: 3 krát

Re: Mapy Celá Europa do NAVIGÁCIE " NOKIA MAPY " +

Poslaťod BIGfik » Ned Nov 16, 2008 4:38 pm

stewulko píše:THX mariani123. Vyskúšané na Nokia N95 8GB všetko ide na 90% (hlasovo ma to nenaviguje-skusim s tym niečo urobiť) :clap: :lol: . Ak smiem ešte dodať pre ďalšich "CRACKerov" nemusite sťahovať všetky tie cities z RapidShare-u, stači isť na oficialnu stránku NOKIA SK - tam je presny návod ako stiahnuť mapy akéhokoľvek štátu pomocou programu Nokia Maploader. tam si vyberiete štát/štáty, ktore chcete a on vám ich nainštaluje do telefónu.

Program Nokia Maploader - zídite nižšie tam je program NokiaMapLoader - potom odsúhlaste Accept... (že to nebudete chcieť zneužiť :razz: ) ... a stahujťe :D
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

POcuj a HLAS SI UZ ROZBEHAL????

lopdun
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod lopdun » Uto Nov 18, 2008 5:17 pm

Skúšal som to na Nokiu 6220 classic a nepustí mi navigáciu, pýta si to licenciu. Mohol by mi niekto poradiť ako sa to dá obísť? :(

Obrázok užívateľa
mariani123
Začiatočník
Začiatočník

Poslaťod mariani123 » Štv Nov 20, 2008 8:14 pm

1. Máš to v príspevku popísané v inštrukciách presne t.j. verzia nepožaduje licenciu. To znamená že tam máš nainštalovanú inú veziu ako je v príspevku.
2. Ak ti vyžaduje inštalácia licenciu musíš si skopírovať súbor inštalsever.exe do mobilu. Tiež je to uvedené v príspevku - časť inštrukcie.

BIGfik
Nový člen
Nový člen

Poďakovali mi: 3 krát

SUper

Poslaťod BIGfik » Pia Nov 21, 2008 8:04 pm

mariani123 FAKT DIKI.
Ostatne programy tomtom, garmin, sygic dost slabe mapy ja som si dal z nokie.com nater vsetko skoro tam je 99,99% pokrytie.
Aj tebe vrela vdaka stewulko

dezolator
Nový člen
Nový člen

Poďakovali mi: 4 krát

navigácia

Poslaťod dezolator » Ned Nov 23, 2008 8:00 pm

Mne to donekonečna vypočítava trasu a nejde zvuk až kým nedorazím do ciela a tam zadlási "dorazili ste do ciela".
Skusam to na Nokia N95 8GB.

ps. skusal som aj garmin, ten ukaze uvodnu obrazovku a hned sa ukonci.

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Re: navigácia

Poslaťod stewulko » Pon Nov 24, 2008 2:08 pm

dezolator píše:Mne to donekonečna vypočítava trasu a nejde zvuk až kým nedorazím do ciela a tam zadlási "dorazili ste do ciela".

Dezolátor, máš vypnuté pripojenie na internet? Ak nie je možné že kvoli tomu ti to neide. Skus ist niekde kde je wifi a stiahnuť češtinu ešte raz. Mne na mojej N95 8GB ide všetko ako hodinky. :D

Čo sa týka Garminu - v telefone máš nainštalovanú nejaku aplikaciu,hru alebo tému, ktorá zabráňuje spustiť GarminXT - odporúčam "očistiť" telefon.
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO

dezolator
Nový člen
Nový člen

Poďakovali mi: 4 krát

Poslaťod dezolator » Pon Nov 24, 2008 10:49 pm

stewulko píše:
dezolator píše:Mne to donekonečna vypočítava trasu a nejde zvuk až kým nedorazím do ciela a tam zadlási "dorazili ste do ciela".

Dezolátor, máš vypnuté pripojenie na internet? Ak nie je možné že kvoli tomu ti to neide. Skus ist niekde kde je wifi a stiahnuť češtinu ešte raz. Mne na mojej N95 8GB ide všetko ako hodinky. :D

Čo sa týka Garminu - v telefone máš nainštalovanú nejaku aplikaciu,hru alebo tému, ktorá zabráňuje spustiť GarminXT - odporúčam "očistiť" telefon.
Díki stewulko.
Pripojil som sa na net a cosi som asi stahol ani neviem ako a zacalo to vykecavat. Este to zajtra vyskusam ci to ide spolahlivo.
Rozbehal som aj Garmin, niekto dal na web vykopirovanu instalaciu z karty tak som to tam len nahral a funguje, ale podrobnost máp nic moc oproti nokia maps.

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Používaj DAKUJEM

Poslaťod stewulko » Uto Nov 25, 2008 11:17 pm

dezolator píše:Díki stewulko.
Pripojil som sa na net a cosi som asi stahol ani neviem ako a zacalo to vykecavat. Este to zajtra vyskusam ci to ide spolahlivo.
Rozbehal som aj Garmin, niekto dal na web vykopirovanu instalaciu z karty tak som to tam len nahral a funguje, ale podrobnost máp nic moc oproti nokia maps.

- staci pouzit tlacidlo DAKUJEM - v hornom pravom rohu :D

+ čo sa týka podrobnosti Garminu - stretol som sa s viacerými názormi, že Garmin je zlý, málo podrobný a pod. - ja mam teraz nahodene najnovsie mapy CN NT 2009 - a je tam podrobnost mapy ako u Nokia Maps
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO

ryanecek
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poslaťod ryanecek » Pia Nov 28, 2008 12:54 am

Kde prosím Ťa nájdem najnovšie mapy CN NT 2009?? ďakujem

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Poslaťod stewulko » Sob Nov 29, 2008 1:10 pm

ryanecek píše:Kde prosím Ťa nájdem najnovšie mapy CN NT 2009?? ďakujem

Samozrejme že ich nájdeš v téme Garmin Mobile XT:
Odkaz na stiahnutie:
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO

bajky
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poslaťod bajky » Sob Nov 29, 2008 6:31 pm

nech robim co robim nedokazem zobrazit ten adresar c:/sys/bin a takze nemozem tam ani nakopirovat ten install server.Mam nokiu 6220classic.Vie mi niekto pomoct?

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Poslaťod stewulko » Sob Nov 29, 2008 7:45 pm

bajky píše:nech robim co robim nedokazem zobrazit ten adresar c:/sys/bin a takze nemozem tam ani nakopirovat ten install server.Mam nokiu 6220classic.Vie mi niekto pomoct?

Je potrebné, aby si si ho dal niekde na kartu a potom premiestnil do tej zložky BIN - musí ti to ísť.
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO

asantaister
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poslaťod asantaister » Sob Nov 29, 2008 11:28 pm

Ahojte,

nepodarilo sa mi nainstalovat installserver na nokiu E66. Hned pri prvom kroku-instalacii X-plore 1.22 napisalo chyba certifikacie. Vie mi niekto poradit? dakujem.

gucci
Nový člen
Nový člen

Poslaťod gucci » Ned Nov 30, 2008 7:23 pm

stewulko píše:Je potrebné, aby si si ho dal niekde na kartu a potom premiestnil do tej zložky BIN - musí ti to ísť.

ale ja nemam slot na kartu tak ako to dostanem do c:sys/bin/ mam Nokiu N95 8GB a ta nema slot na karty??? skušam všetko mozne a nic mozes pls. dat nejaku radu?Dakujem

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Poslaťod stewulko » Pon Dec 01, 2008 11:15 am

gucci píše:ale ja nemam slot na kartu tak ako to dostanem do c:sys/bin/ mam Nokiu N95 8GB a ta nema slot na karty??? skušam všetko mozne a nic mozes pls. dat nejaku radu?Dakujem

Gucci - tak to daj do pamäte - takisto mam N95 8GB - z rozbaleného súboru daj Kopírovať - potom Prilepiť do pamäte N95 bud priamo alebo do nejakej zložky a potom v X-Plore ju premiestni - nič zložité... dúfam :D
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO

gucci
Nový člen
Nový člen

Poslaťod gucci » Uto Dec 02, 2008 7:52 pm

stewulko píše:Gucci - tak to daj do pamäte - takisto mam N95 8GB - z rozbaleného súboru daj Kopírovať - potom Prilepiť do pamäte N95 bud priamo alebo do nejakej zložky a potom v X-Plore ju premiestni - nič zložité... dúfam :D

to sa my podarilo aleee zapol som navigaciu a stale my to vypisuje ze vypocet trasy a nic sa nedeje :frusty: tak neviem ci som niekde spravil chybu alebo co tomu je!!!! nejde to ani za nic vsetko som spravil ako je popisane v navode :closed:

Obrázok užívateľa
stewulko
Prispievateľ
Prispievateľ

Poslaťod stewulko » Str Dec 03, 2008 1:35 am

gucci píše:to sa my podarilo aleee zapol som navigaciu a stale my to vypisuje ze vypocet trasy a nic sa nedeje :frusty: tak neviem ci som niekde spravil chybu alebo co tomu je!!!! nejde to ani za nic vsetko som spravil ako je popisane v navode :closed:

Gucci gucci gucci - čo tak prejsť na prvu stránku tejto témy a prečítať si problém DEZOLÁTORA ????

Keby si si to pozrel, tak problém vyriešiš. Zbytočne sa nepýtajme (nespamujme), ale sledujme problémy iných a ich riešenia, ktoré riešia aj vaše problémy.

Dúfam, že prejsť o stránku nebude problém... :wink:
█│║▌║▌│║▌║▌║ █ ║
STEWO

Ďalší

Späť na Mobil - Symbian - Hry a aplikácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia