tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Párna a nepárna / Pari e dispari (1978)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User

Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 233 krát

Párna a nepárna / Pari e dispari (1978)

Poslaťod miroslat » Ned Feb 23, 2020 3:49 pm

Obrázok
Párna a nepárna / Pari e dispari / 1978.DVDRip.2k.CZ
Komedie / Krimi / Akční
Itálie / USA, 1978, 109 min
Hrají: Terence Hill, Bud Spencer, Sal Borgese, Riccardo Pizzuti, Giovanni Cianfriglia, Luciano Catenacci, Claudio Ruffini, Mimmo Poli, Woody Woodbury, Giancarlo Bastianoni, Sergio Smacchi, Carlo Reali
Tosim *****
Tenhle film mi pořád utíkal, až před několika lety jsem ho znovu shlédl v televizi a...od začátku do konce filmu jsem se řezal smíchy. Divoké a neutuchající origie honiček, rvaček, absurdních situací, překvapivých odhalení (bratři...) Tohle všechno je i v jejich ostatních filmech, ale tady je to podáno v tak šíleném tempu, že se skoro ani nedá dýchat. A navíc je to opravdu, opravdu sranda :-)

Jedna z nejproslulejších komedií dvojice Bud Spencer a Terence Hill. Tentokrát opět musí oba kumpáni spojit síly, aby společně zlikvidovali bandu, která chce zabránit loďstvu Spojených států ve vítězství v soutěži námořních sil. Pomocí různých sázek, her a soutěží se oba dostanou až do samotného hlavního stanu zločineckého gangu. Film je plný divokých honiček na souši i na moři, nekonečných rvaček a hráčských fint. (oficiální text distributora)

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Odds and Evens.Sudá a lichá.1978.cz
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: fergie140, Miro7520 a 15 hostia