Pitbull / House of the Rising Sun (2011)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User

Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 233 krát

Pitbull / House of the Rising Sun (2011)

Poslaťod miroslat » Uto Apr 21, 2020 2:23 pm

Obrázok
Pitbull / House of the Rising Sun / 2011.DVDRip.6K.CZ
Akční / Krimi / Thriller / Drama
USA, 2011, 90 min
Hrají: Dave Bautista, Amy Smart, Dominic Purcell, Danny Trejo, Craig Fairbrass, Ambyr Childers, Brian A. Miller, Lyle Kanouse, Brian Vander Ark, Mark Sanders, John G. Carbone, Jude S. Walko, Debra Harrison-Lowe, Tim Fields
DEXTER099 ****
Tak tohle mě mile překvapilo.Čekal jsem klasické béčko,ale myslím si,že to má vcelku úroveň.Když srovnám herecké výkony např. Steve Austina,kterého jsem dnes v jednom filmu viděl a Dave Bautistu tak se moc srovnat ani nedá.Austin mě přijde jak prkenej a pomalu nehne brvou.Přitom Bautista stejně jako Austin nemá za sebou téměř žádnou hereckou průpravu,ale přesto působí přirozeně a dá se s jeho postavou lépe identifikovat.Co se týče tohoto filmu tak je to příběh o bývalém poldovi co nedělal zrovna morální věci a musel jít sedět,když vyleze tak ho zaměstná šéf místního casina,ale jednoho dne se v casinu odehraje ozbrojená loupež a všechny stopy vedou k policistovi Rayovi...Navíc mě překvapil konec filmu a pokládám to buď za nedodělané a nebo odlišné ,přikláním se k druhému.Ještě doplňuji,že dost asi udělal i dobrý dabing.Za mě tedy celkově 75 % a čtyři hvězdy.

Vzali mu jeho odznak. Svou zbraň si nechal. Bývalý policista Ray byl právě propuštěn z vězení. Pokouší se začít nový život a vyhýbat se problémům. Začne pracovat jako šéf bezpečnosti v nočním klubu, který je znám jako ilegální hráčské doupě místní mafie. Během jedné Rayovy služby je podnik vyloupen a při přestřelce je zabit syn majitele. Policie za iniciátora loupežného přepadení označí Raye. Tomu nezbývá nic jiného, než najít skutečného viníka, získat zpět svou čest a očistit své jméno. (oficiální text distributora)

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Obrázok
House of the Rising Sun.Dům u vycházejícího slunce.2011.cz
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: atyp, c4po, fergie140, ivhoih, kidla, prudovic a 20 hostia