tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Pod kůží / Under the Skin (2013)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
NYDJ
Power User
Power User

Poďakoval: 15 krát
Poďakovali mi: 443 krát

Poslaťod NYDJ » Sob Dec 24, 2016 11:38 am

Obrázok

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Drama / Thriller / Sci-Fi
Velká Británie / USA / Švýcarsko, 2013, 108 min
Jazyk:Cz
Titulky:Nie

Mediainfo
Odkaz na stiahnutie:

Download
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User

Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 233 krát

Re: Pod kůží / Under the Skin (2013)

Poslaťod miroslat » Str Okt 02, 2019 11:08 pm

Obrázok
Pod kožou / Under the Skin / 2013. DVDRip.2K.CZ
Drama / Sci-Fi / Thriller
Velká Británie / USA / Švýcarsko / Polsko, 2013, 108 min
Hrají:Scarlett Johansson, Jeremy McWilliams, Lynsey Taylor Mackay, Adam Pearson, Antonia Campbell-Hughes, Dougie McConnell, Kevin McAlinden, Joe Szula, Paul Brannigan, Kryštof Hádek
viperblade *****
Zhlédnuto v kině. Nevím, jestli by film na mě stejně zapůsobil, kdybych jej viděl doma, na sebevětší TV. Ale v kině tohle bylo něco neskutečného, ta atmosféra, kdy mnohdy ani nevíte, co vlastně sledujete až do poslední vteřiny (různé záběry na oči, oblohu, atd...) to mě naprosto pohltilo. K tomu si připočtěte Skotsko, ve kterém už třetím rokem žiju (sice ne v Glasgow, ale s tímto akcentem jsem hodně obeznámený, takže bylo pro mě legrační slyšet jej ve filmu, kde hlavní roli hraje Scarlett) a hlavně Scarlett, která se této opravdu těžké role (její postava toho moc nenamluví a to se teprve projeví, jaký herec jste) zhostila naprosto s přehledem tento film táhla sama na svých bedrech. A kdyby jenom těch... :-) Ještě generace po nás budou děkovat Jonathanu Glazerovi, že konečně někdo Scarlett vysvlékl! :-) Zkrátka a dobře, Under the Skin je film, který na mě opravdu zapůsobil a u kterého se nemůžu dočkat druhého zhlédnutí. Ale to bude jenom o tom, abych si tu atmosféru vychutnal znovu, protože s mým hodnocením tohle pravděpodobně neotřese... 100 %.

Pod kůží (2013) režiséra Jonathana Glazera je sci-fi film o cestě svůdné mimozemšťanky na planetu Zemi. Vesmírná femme fatale na sebe vezme podobu krásné ženy, jezdí po Skotsku v dodávce a vybírá si náhodné muže, které následně zabíjí. Nakonec začne ke svým obětem cítit soucit. Film Pod kůží, který vznikl podle literární předlohy Michela Fabera, je příběh o zhoubné erotičnosti a lidské osamělosti.

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Under the Skin - Tödliche Verführung.Pod kůží.2013.cz
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Boro15, cybernetyk, duri11, ficifuk, kaderrh, kodorom, mavrick, mcflay, Miro7520, rick5, robo6363, saxo44, shuhajko a 44 hostia