Pokánie / Atonement (2007)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User
 
Príspevky: 968
Registrovaný: Štv Apr 16, 2009 8:01 pm
Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 213 krát

Pokánie / Atonement (2007)

Poslaťod miroslat » Štv Jún 07, 2018 4:38 pm

Obrázok
Pokánie / Atonement / 2007.DVDRip.6K.CZ
Drama / Romantický / Válečný / Mysteriózní
Velká Británie / Francie, 2007, 123 min
Hrají: James McAvoy, Keira Knightley, Romola Garai, Saoirse Ronan, Vanessa Redgrave, Brenda Blethyn, Juno Temple, Benedict Cumberbatch, Patrick Kennedy, Harriet Walter, Peter Wight, Daniel Mays, Nonso Anozie, Gina McKee, Jérémie Renier, Michelle Duncan, Alfie Allen, Michel Vuillermoz, Lionel Abelanski, Tobias Menzies, Bronson Webb, Jamie Beamish, Johnny Harris, Neil Maskell, Alice Orr-Ewing, Angel Witney, Anthony Minghella, Elliott Francis, Ailidh Mackay, Kelly Scott, Tilly Vosburgh, Georgia Oakley, Ian Bonar
Enšpígl *****
Po zhlédnutí tohoto filmového nádherna jsem se zcela zhypnotyzován sílou příběhu a dokonalého souladu obrazu s hudbou zvednul ze sedačky a ráno se probudil ve své posteli. Co se dělo se mnou mezi tím, nedokážu popsat. Tak silně do mě snad ještě žádný "zamilovaný " film nevstoupil.

Příliš bujná fantazie dvanáctileté "budoucí spisovatelky" Briony Tallisové odstartuje tragický příběh, který nenapravitelně změní osudy tří lidí. Vinou vlastní nezralosti a série nedorozumění nařkne mladého zahradníka Robbieho Turnera (James McAvoy) ze znásilnění nezletilé sestřenice. Nadaný chlapec, který původně mířil na lékařskou fakultu, končí ve vězení. Toto obvinění ale ničí život i její sestře Cecilii (Keira Knightley), která Robbieho bezhlavě milovala. Když si záhy už o něco starší Briony (Romola Garai) uvědomí, co napáchala, je už pozdě. Cecilia zavrhla celou rodinu v čele s ní a odstěhovala se do Londýna, kde se živí jako zdravotní sestra. Robbie výměnou za zkrácení trestu narukoval do armády a ve Francii se snaží zastavit postupující Němce. Briony na cestě za vykoupením nastoupí do ošetřovatelského kursu a díky utrpení, které kolem sebe dennodenně vidí, konečně dospívá. S tím souvisí i rozhodnutí postavit se svým dvěma obětem tváří v tvář a respektovat jakýkoli trest. Možná se tím očistí, možná to ale na vykoupení nebude stačit. Možná to ani nestihne, protože Londýn se připravuje na masivní bombardování. Možná všechny tři čeká úplně jiný konec.

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Reviens-moi.Pokání.2007.cz
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: fondman, mariandx a 14 hostia