tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Pokazený tablet

Diskusia a pomoc s nastavením, firmware, odblokovaním, aplikáciami a pod.
kubasik
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 2 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Pokazený tablet

Poslaťod kubasik » Str Jan 09, 2013 2:34 pm

Zdravím, nedávno (minulý piatok) som kúpil tablet goclever tab a93 a tento utorok mi omylom padol na zem. poškodil sa zapínač, vyzerá to tak, že sa tam niečo zlomilo a to tlačítko je zatlačené uplne dnu. dá sa zapnúť iba ak ho zapnem cez reset. asi je blbosť robiť to tak stále, že?

Myslíte, že by mi to brali ako do záruky keď ho nemám ešte ani týžden? Prípadne neviete koľko by stála oprava (ak sa to vôbec dá)

Som strašný lajk v tomto a ešte ani neviem kde v Bratislave je taký servis..

Prosím o pomoc! Ďakujem

moje3
Začiatočník
Začiatočník

Poďakoval: 1 krát
Poďakovali mi: 8 krát

Re: Pokazený tablet

Poslaťod moje3 » Str Jan 09, 2013 2:50 pm

kubasik píše:, nedávno (minulý piatok) som kúpil tablet goclever tab a93 a tento utorok mi omylom padol na zem. poškodil sa zapínač, vyzerá to tak, že sa tam niečo zlomilo a to tlačítko je zatlačené uplne dnu. dá sa zapnúť iba ak ho zapnem cez reset. asi je blbosť robiť to tak stále, že?

Myslíte, že by mi to brali ako do záruky keď ho nemám ešte ani týžden? Prípadne neviete koľko by stála oprava (ak sa to vôbec dá)

Som strašný lajk v tomto a ešte ani neviem kde v Bratislave je taký servis..

Prosím o pomoc! Ďakujem

Asi v skratke...
1, Obrat sa na predajne miesto odkial bol kupeny.
2, jedine servisne stredisko pre cechy a slovensko som nasiel http://goclever.com/cz/cz/pages/Service ... raine.html

kubasik
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 2 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod kubasik » Str Jan 09, 2013 3:01 pm

Ďakujem pekne! :) Pomohol si mi!

Späť na Mobil - Help

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť