!!!PRAVIDLÁ!!!

Všeobecná diskusia na témy, ktoré sa nedajú zaradiť inde
Obrázok užívateľa
tekmaster
Global Moderator
Global Moderator
 
Príspevky: 889
Registrovaný: Štv Nov 22, 2007 10:20 am
Poďakoval: 110 krát
Poďakovali mi: 619 krát

!!!PRAVIDLÁ!!!

Poslaťod tekmaster » Pia Feb 17, 2012 3:07 pm

1. Aj tu platia všeobecné pravidlá fóra, ak ich neovládate tak si ich láskavo prečítajte aj stokrát nájdete ich tu
2. Môžete sa tu baviť o veciach ktoré nemajú svoje zaradenie v ostatných sekciách General takže ak napríklad potrebujete pomoc tak to píšte do sekcie General - Pomoc´´ nie tu.
3. Názvy tém by mali vystihovať to o čo v danej téme ide. Takže ak sa napríklad téma bude volať ,,aký máte mobil,, a budete sa tam baviť o tom aké máte známky v škole, tému uzamkneme. Ak však založíte ďalšiu tému s umyslom pokračovať v diskusii z uzamknutej...no skúste hádať čo bude následovať.
4. Príspevky typu ,, ta ďakujem,, alebo ,,ta nemaš za čo,, budú okamžite zmazané. Takže vás poprosím aby ste trochu viac používali slovnú zásobu ktorou disponujete. Takisto sa snažte písať gramaticky správne, predsa len sme inteligentné bytosti.
5. Témy, v ktorých je posledná odpoveď staršia, ako 14 dní a obsahujúca menej, ako 100 príspevkov (odpovedí) bude presunutá do archívu.
Vo výnimočných prípadoch je možné požiadať Moderátora o presunutie témy z archívu späť do sekcie. Rozhodujúcim faktorom je predovšetkým zameranie tématu a jeho kvalita. Rozhodnutie Administrátora alebo Moderátorov je konečné.
6. Administrátor a Moderátori majú právo zmeniť pravidlá. Upútavka na zmenu bude vo forme anglického slova UPDATE v názve tejto témy.

Späť na General - Všeobecná diskusia

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia