Rozsudok smrti / The Lazarus Project (2008)

Dabované zahraničné filmy, slovenská a česká produkcia
Obrázok užívateľa
miroslat
Excellent User
Excellent User

Poďakoval: 11 krát
Poďakovali mi: 198 krát

Rozsudok smrti / The Lazarus Project (2008)

Poslaťod miroslat » Pon Máj 14, 2018 11:14 am

Obrázok
Rozsudok smrti / The Lazarus Project / 2008.DVDRip.6K.CZ
Drama / Thriller / Mysteriózní
USA / Kanada / Velká Británie, 2008, 96 min
Hrají: Paul Walker, Piper Perabo, Brooklynn Proulx, Tony Curran, Bob Gunton, Linda Cardellini, Shawn Hatosy, Lambert Wilson, Malcolm Goodwin, Ty Wood, Aaron Hughes, Sean Skene, Dan Skene
M1k9 *****
Po delší době film dle mých představ a současně velké překvapení. Paul Walker versus Lambert Wilson. Ta kombinace mě ještě víc znehybněla. Vůbec měl jsem dobrý pocit, že to na co jsem sázel mě ani trochu nezklamalo. Nedokážu to přesně vystihnout, ale často mi některé nápady a vůbec film jako celek přišly geniální. U mě jasně nakopal zadek podobnému filmu Prokletý ostrov (2010). Závěr rozhodně. Byl krátký, přišel za pět minut dvanáct, ale podle mě jeden z nejvíce povedených. Divákovi odlehčil po všech stránkách. Mnohem větší lehkost a přehled mě oslovily. Navíc Paul Walker je pro mě zafixovaný. Jednou, dvakrát... stále potvrzuje kvalitní výkony a podobně jako spousta jiných herců mění film podle sebe

Strhující příběh mladého muže který si užívá života s krásnou milující ženou, roztomilou dcerkou a těší se na povýšení. Vzápětí ho dožene minulost, přichází o práci, nechá se bratrem přemluvit k přepadení při kterém zahyne několik lidí, ocitá se v cele smrti a čeká na popravu smrtící injekcí ... najednou se objeví v malém městečku kdesi v Oregonu s tím, že dostal od Boha druhou šanci. Má nastoupit jako správce v léčebně pro duševně choré a svoji rodinu již nesmí nikdy vidět. Události dostanou rychlý spád, musí bojovat o svůj zdravý rozum, duši a možnost se opět shledat s milovanou rodinou.

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Obrázok
Obrázok
Obrázok
The Lazarus Project.Projekt LAZAR.2008.cz
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:
Ježko je tvrdohlavý vták! Lieta, až keď ho nakopnem...

Späť na Movie - SK/CZ Filmy

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: edy68 a 4 hostia