Samovoľné sťahovanie kreditu za SMS

Ak potrebujete s niečím poradiť, napíšte sem
pavolg
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 74 krát
Poďakovali mi: 31 krát

Samovoľné sťahovanie kreditu za SMS

Poslaťod pavolg » Pia Mar 09, 2018 4:04 pm

Vie niekto poradiť, ako zabrániť v mobile samovoľnému sťahovaniu kreditu , za neodoslané SMS do zahraničia zóna 3. Každý deň si to stiahne 0,3 EUR za 1 SMS na číslo zač. 659xxxxxxx. Poskytovateľ 4ka zatiaľ na moje žiadosti pozitívne nereaguje. Pred presunom čísla to nerobilo. Reset do továrenských nastavení nepomohol a nepomáhajú ani žiadne antivírové programy. Uvažujem vybrať SIM a kontrolovať v mojej zóne spotrebu. Že to sťahuje sa nedá aplikáciami v telefóne zistiť. Mám LG G3.
Vypol som telefón a stiahnutie za odoslanú SMS do Singapúru bolo urobené. Operátor na 4 ke tvrdí že som aktivoval nejakú službu. Môže nejaká služba fungovať aj keď mám vypnutý telefón?
pavolg

Obrázok užívateľa
de.mentos
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 20 krát
Poďakovali mi: 20 krát

Re: Samovoľné sťahovanie kreditu za SMS

Poslaťod de.mentos » Sob Mar 10, 2018 9:38 pm

pohroz operatorovi trestnym oznamenim,kedze to trva od presunu cisla. alebo chod rovno na policiu. pri najhorsom pomoze len zmena cisla.

Obrázok užívateľa
alta
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 4 krát
Poďakovali mi: 6 krát

Poslaťod alta » Ned Mar 11, 2018 9:19 pm

Policia nepomoze, pretoze to nie je trestny cin a poslu ta k operatorovi. Riesit to musis tam a nenechaj sa ukecat na rozne "nabuduce, skusime ..." . Oni to MOZU a VEDIA vyriesit. Vela stastia
CPU : Intel Core i7-4770K
RAM : 16 GB Corsair
GPU : GeForce GTX 1060 6GB
HDD : 250 GB SSD, 4 TB HDD
Acer XB281 G-SYNC 4K 1ms

pavolg
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 74 krát
Poďakovali mi: 31 krát

Poslaťod pavolg » Pon Mar 19, 2018 8:10 pm

Robil to antivír McAfee, ktorý je v LG G3 predinštalovaný. Zmenil som údaje účtu McAfee, pretože zrušiť sa nedá a naviac som odobral z účtu zariadenie na sledovanie. McAfee som dal do predvolených nastavení a znova som ho neaktivoval. Od prevedenia týchto úprav mi poplatky za odosielanie sms do zahraničia neučtuje. Ak by to znova začalo, tak sa ozvem.
pavolg

Obrázok užívateľa
alta
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 4 krát
Poďakovali mi: 6 krát

Poslaťod alta » Sob Mar 24, 2018 8:45 am

Predinštalovaný McAfee ? Mal som G3 aj Leon, ale nič takéto. No v každom prípade McAfee je hnus, ja ho musím mať povinne na pracovnom NTB - samé falošné varovania a skutočnú hrozbu si ani nevšimne. :clap:
CPU : Intel Core i7-4770K
RAM : 16 GB Corsair
GPU : GeForce GTX 1060 6GB
HDD : 250 GB SSD, 4 TB HDD
Acer XB281 G-SYNC 4K 1ms

Späť na General - Pomoc

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia