tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

Slovenciny a cestiny do hier

Akčné hry, adventúry, RPG, simulátory, stratégie...
arcii
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !
 
Príspevky: 1
Registrovaný: Ned Dec 28, 2008 1:22 am
Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 37 krát

Slovenciny a cestiny do hier

Poslaťod arcii » Ned Dec 28, 2008 2:04 am

Slovenčiny do hier - preklady, vdaka ktorým mozno v nejakej zasekutej casti pochopite, co treba spravit a podobne. Hladat ich mozete na serveroch, kde ich autori zverejnuju a casto krát zverejnuju svoje preklady, svoju dlhodobu prácu len na týchto serverov. Respektujeme preto ich jediné zelanie a za ich prácu bez nároku na odmenu si preklad stiahneme zo serveru, pre ktorý ho vyrobili.

http://www.slovenciny.com

http://www.cestiny.cz

http://www.abcgames.sk

http://www.abecedaher.cz

"Prosíme aby uploaderi nedávali na file hosting súbory prekladov, ktoré je inak možné zdarma stiahnuť zo serverov s prekladmi. V drtivej väčšine ide o preklady povolené výrobcami a distributormi hier a exkluzívne preklady výhradne pre server, na ktorom sú. Samotní autori preklady robia pre podporu svojho centra prekladov a ak sa preklady rozširujú ďalej, nikto na web nechodí, klesá popularita centra prekladov a aj očividne zmysel prevádzky takéhoto serveru. Podporujte prekladateľov hier tým, že budete poznať ich centrum a uvádzať linky na konkrétne preklady. Každý preklad má svoj link na článok prekladu, v žiadnom prípade nie link na súbor, veď nie každý preklad má okrem súboru aj inštaláciu s popisom.

Uploadovaním prekladov, ktoré sú inak zdarma poškodzujete aj sami seba, nie len autorov a majitelov práv. Často sa stáva že sa preklad aktualizuje a vy máte stále starú verziu. Vždy najnovšia verzia je pri zdroji."

Späť na Games - PC Games

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť