tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

telefon do jednej ruky...

Diskusia a pomoc s nastavením, firmware, odblokovaním, aplikáciami a pod.
murko2
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 4 krát
Poďakovali mi: 2 krát

telefon do jednej ruky...

Poslaťod murko2 » Str Dec 24, 2014 10:03 am

chcel by som vas poprosit o radu......mam problem s lavou rukou....chcem si kupit mobil,mal som chviločku samsung s5 mini ale šmyka sa mi v ruke a zle sa drzi....poradte mi nieco aby sa to dalo ovladat dobre jednou rukou...nejde mi o cenu...len nech je dobry a v pohode v jednej ruke...

dakujem velmi pekne...kazdy nazor mi pomoze...

murko2
Prispievateľ
Prispievateľ

Re: telefon do jednej ruky...

Poslaťod murko2 » Str Jan 07, 2015 12:12 pm

pet1987 píše:Čau, už si niečo kúpil? Ja v poslednom čase pozerám po Blackberry, ale nenahováram ťa naň.

skôr by som ti dal radu, je jedno aký máš mobil, ten samsung mini je OK, ale treba si kúpiť kvalitný obal na mobil, ale iba na zadnú stranu a boky - silikónový, gumený obal, ja mám obal značky GOOSPERY, stál síce nejakých 13,-eur čo je na obal dosť, ale mobil sa vôbec nešmýka z ruky, môžeš ho kľudne ovládať jednou rukou a to nehovorím o tom, koľkokrát mi spadol na zem a nič sa mobilu nestalo

dakujem velmi pekne....

murko2
Prispievateľ
Prispievateľ

Poslaťod murko2 » Str Jan 07, 2015 12:17 pm

murko2 píše:
pet1987 píše:Čau, už si niečo kúpil? Ja v poslednom čase pozerám po Blackberry, ale nenahováram ťa naň.

skôr by som ti dal radu, je jedno aký máš mobil, ten samsung mini je OK, ale treba si kúpiť kvalitný obal na mobil, ale iba na zadnú stranu a boky - silikónový, gumený obal, ja mám obal značky GOOSPERY, stál síce nejakých 13,-eur čo je na obal dosť, ale mobil sa vôbec nešmýka z ruky, môžeš ho kľudne ovládať jednou rukou a to nehovorím o tom, koľkokrát mi spadol na zem a nič sa mobilu nestalo

dakujem velmi pekne....

kupil som si iphone 5s..je uzky a uz som si aj pomalicky zvykol...akurat este zhanam nejaku aplikaciu na klavesnicu...aby bola čiarka v predu a nemuselo sa to prepinat....inak spokojnost

Obrázok užívateľa
daniel.san
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 38 krát
Poďakovali mi: 0 krát

Poslaťod daniel.san » Uto Feb 17, 2015 4:57 pm

Skoda ze som neuvidel tento prispevok skor. Pretoze kazdy android ma v sebe polozku na vyber pre ovladanie jednou rukou. Mozes si ho prisposobit bud do pravej a lavej ruky.posunie sa ti ergonomicky aj klavesnica a napomocne tlacidla. A ma vela moznosti volbi. ci uz zobrazenie alebo ta klavesnica.

petergabor
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 1 krát

Poslaťod petergabor » Pia Apr 03, 2015 12:13 am

wooow, a to má android aj aplikáciu na protišmyk obalu?? tak to som nevedel...akú máš verziu? :D

Joke only <3

Späť na Mobil - Help

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť