tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

THE SECRET - TAJOMSTVO (2006)

Dokumentárne filmy, dokumentárne seriály, televízne relácie, športové prenosy...
eh4xo
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 7 krát
Poďakovali mi: 17 krát

The Secret / Tajomstvo / odporucam pozriet

Poslaťod eh4xo » Sob Apr 18, 2009 2:21 pm

KAZDY MA NATO SVOJ VLASTNY NAZOR ZE JE TO SEKTA ALEBO 'NABOZENSTVO' ALE ZASE ROZPRAVA TAM AJ NAPR USPESNY KVANTOVY FYZIK A POD TAKZE PLS NEFLAMUJTE TU ZE to su vymietaci mozgov etc...podla mna je to o pozitivnom mysleni a urcite to ma ako sa hovori nieco do seba
DVDRip The Secret / Tajemství / Tajomstvo / 2006 CZ DUBING
Obrázok
Obrázok
Obrázok
[i]
The Secret existovalo počas celej histórie ľudstva. Bolo objavené, potláčané, uschovávané, stratené a
znovu objavené. Bolo ukradnuté, predané a kúpené za obrovské sumy peňazí. Teraz, prvýkrát v histórii,
je ukázané počas 2 dychvyrážajúcich hodín.

Zopár obzvlášť výnimočných ľudí ho objavilo a stali sa najúspešnejšími ľuďmi, čo kedy dýchali na tejto
planéte. Medzi nimi aj: Platón, Leonardo, Galileo, Napoleon, Hugo, Beethoven, Lincoln, Edison, Einstein
a Carnegie.

Jeho fragmenty boli nájdené v literatúre, náboženstvách a filozofiách počas stáročí. Po prvý raz sa však
dali dokopy a budú znamenať transformáciu v živote každého, kto si tento dokument pozrie.

Sú tu prezentované myšlienky mnohých významných učiteľov na poliach biznisu, ekonómie, medicíny,
psychológie, histórie, teológie a vedy. Každý jeden z týchto učiteľov je chodiacim obrazom úspechu a toho,
že The Secret skutočne funguje.

Obrázok

[Nefunkčné linky boli zmazané, príspevok upravil moderátor ourphorum.com - Stanley2]

Obrázok užívateľa
marek24892
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 5 krát
Poďakovali mi: 3 krát

Poslaťod marek24892 » Pia Júl 23, 2010 12:17 am

The Secret / Tajomstvo [CZ]

Obrázok

ULOZ.TO

Velkosť: 1.17GB
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

tyrkysocko
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 5 krát

Poslaťod tyrkysocko » Ned Feb 06, 2011 4:00 am

- audio: CZ
- formát: avi.
- veľkosť: 699MB

Dokument Australanky Rhondy Byrne nám shrnuje všechny teorie posledních 70 let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý se zakládá na zkušenostech účinkujících psychologů a "učitelů úspěchu", kteří se osobně před natáčením neznali a každý z nich působil samostatně. Valná většina také o tomto žhavém tématu, který mimochodem odstartoval v polovině minulého století americký průkopník osobního rozvoje Earl Nightingale, napsali vlastní knížky z nichž mnohé vyšli i v našem jazyce. Za zmínku stojí také to,že o čem se zde hovoří nyní podporuje i část vědců. Kvantoví fyzikové tvrdí, že Velkému třesku, který stvořil Vesmír, a všemu ostatnímu co se na světě děje pravděpodobně předchází myšlenky.

DOWNLOAD:

[Nefunkčné linky boli zmazané, príspevok upravil moderátor ourphorum.com - Stanley2]

- - - ĎAKUJEM POTEŠÍ - - -

petkoo
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 26 krát
Poďakovali mi: 580 krát

Poslaťod petkoo » Sob Máj 14, 2011 7:38 pm

Tajemství/Secret, The / 2006 / CZ DVDrip 1,16 GB

Obrázok

Dokumentární

Austrálie / USA, 2006, 90 min

CSFD:

Odkaz na stiahnutie:

Režie:
Drew Heriot, Sean Byrne

Hrají:
Natalie Walker

Obsah:
Dokument Australanky Rhondy Byrne nám shrnuje všechny teorie posledních 70 let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý se zakládá na zkušenostech účinkujících psychologů a "učitelů úspěchu", kteří se osobně před natáčením neznali a každý z nich působil samostatně. Valná většina také o tomto žhavém tématu, který mimochodem odstartoval v polovině minulého století americký průkopník osobního rozvoje Earl Nightingale, napsali vlastní knížky z nichž mnohé vyšli i v našem jazyce. Za zmínku stojí také to,že o čem se zde hovoří nyní podporuje i část vědců. Kvantoví fyzikové tvrdí, že Velkému třesku, který stvořil Vesmír, a všemu ostatnímu co se na světě děje pravděpodobně předchází myšlenky.

[Film]
Trvanie : 01:31:02

[Video]
Rozlíšenie : 720x402
Kodek : XviD MPEG-4 codec
BitRate : 1791 Kbps
Formát : CZ DVDrip 1,16 GB

[Audio]
Kodek : Lame mp3
Počet kanálov : 2
BitRate : 320 Kbps

Sťahuj :

Odkaz na stiahnutie:

bez hesla

T&M
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 7 krát
Poďakovali mi: 50 krát

Poslaťod T&M » Sob Okt 13, 2012 8:27 am

deleted
Naposledy upravil T&M dňa Pia Apr 18, 2014 5:23 pm, celkovo upravené 1

stanley79
Moj prvý príspevok !
Moj prvý príspevok !

Poďakoval: 5 krát
Poďakovali mi: 1 krát

The Secret (Tajemství)

Poslaťod stanley79 » Pon Dec 24, 2012 4:15 pm

The Secret / Tajemství 2006 DVD Rip CZ

Obrázok

Dokumentární
Austrálie / USA, 2006, 90 min

Popis:
Dokument Australanky Rhondy Byrne shrnuje všechny teorie posledních sedmdesáti let v oblasti osobního rozvoje a pozitivního myšlení. Celý je založen na zkušenostech účinkujících psychologů a "učitelů úspěchu", kteří se osobně před natáčením neznali a každý z nich působil samostatně. Valná většina také o tomto žhavém tématu, který mimochodem odstartoval v polovině minulého století americký průkopník osobního rozvoje Earl Nightingale, napsali vlastní knížky, z nichž mnohé vyšly i v češtině. Za zmínku stojí také to, že o čem se zde hovoří, nyní podporuje i část vědců. Kvantoví fyzikové tvrdí, že velkému třesku, který stvořil vesmír a všemu ostatnímu, co se na světě děje, pravděpodobně předcházely myšlenky.

Veľkosť: 733MB

Kvalita:
Odkaz na stiahnutie:

DOWNLOAD:

HellShare:
Odkaz na stiahnutie:

Fastshare:
Odkaz na stiahnutie:

HESLO:
bez hesla / no pass

(Link do code)

Odporúčam ti aby si si urýchlene prečítal pravidlá tohoto fóra a aj návody ako má vyzerať správny príspevok.
90% tvojich príspevkov je buď Spam alebo ináč porušujú pravidlá tohoto fóra.
Naposledy upravil stanley79 dňa Ned Jan 06, 2013 12:30 pm, celkovo upravené 6

Obrázok užívateľa
netczt
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 29 krát

Poslaťod netczt » Štv Dec 27, 2012 7:53 pm

Tajemství CZ

Obrázok
Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
Odkaz na stiahnutie:

Obrázok
No!!!

Späť na Movie - Dokumenty

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia