UHD TV

Ak potrebujete s niečím poradiť, napíšte sem
lucky404
Začiatočník
Začiatočník

Poďakoval: 1 krát
Poďakovali mi: 2 krát

UHD TV

Poslaťod lucky404 » Pon Nov 28, 2016 8:56 am

Ahojte,potreboval by som od vas radu.Chcem kupit UHD led smart TV..priblizne tych 127 cm uhlop.Vedel by mi niekto poradit pri vybere? Ci to ma byt Panasonic , Samsung alebo LG ? Neviem preco,ale ja som sa zameral na tento...LG Electronics 49UH661V . Chcel by som to zhruba do tych 700 eur. Viem,ze tu sa iste najdu nejaki odbornici na taketo veci,takze velmi rad si dam poradit. Zatial vam velmi pekne dakujem.

mironem
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 103 krát
Poďakovali mi: 22 krát

Re: UHD TV

Poslaťod mironem » Pon Nov 28, 2016 9:13 am

Keď to tak zoberieš,napríklad ohľadom výroby,všetko je robené v Číne a tak to aj vyzerá.V poslednom čase sa dá povedať,že je to úplne jedno,od koho to zoberieš,všetko sú to "časované bomby".Môžeš to brať aj takto,nie je potrebná pre teba žiadna rada,aby si nemusel potom drbať niekoho,že ti zle poradil.Vyberaj si tak,aby ťa potom nemrzelo,že si dal toľko peňazí za hnoj,lebo dnes už bohužiaľ neplatí pravidlo o vysokej cene za kvalitu,ale platíš iba za značku.Skús si prečítať zákaznícke recenzie,moc do toho nevrážaj a vyber podľa svojej intuície.

Obrázok užívateľa
techno2000
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 216 krát
Poďakovali mi: 1528 krát

Poslaťod techno2000 » Ned Dec 18, 2016 4:21 pm

mironem píše:Keď to tak zoberieš,napríklad ohľadom výroby,všetko je robené v Číne a tak to aj vyzerá.V poslednom čase sa dá povedať,že je to úplne jedno,od koho to zoberieš,všetko sú to "časované bomby".

Nic v zlom, ale takuto volovinu som uz dlho nikde necital :verylol: Si zabil kamo kamo :D
Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.

Obrázok

mironem
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 103 krát
Poďakovali mi: 22 krát

Poslaťod mironem » Uto Dec 20, 2016 12:45 am

Tvoju poznámku beriem.Mám však na teba len jednu otázku,zaoberáš sa servisom TV?.Ak nechceš,odpovedať nemusíš,mienku si vytvorím sám. :wink:

Obrázok užívateľa
lsvancara
Top Prispievateľ
Top Prispievateľ

Poďakoval: 0 krát
Poďakovali mi: 708 krát

Poslaťod lsvancara » Štv Dec 22, 2016 3:12 pm

Ja súhlasím s mironem, len doplním, že nám sem zo západnej európy posielajú ten hnoj, teda nieže druhoradé, ale až treťo-štvrto radé výrobky. A to nielen elektroniku...
Vytriedia nepodarky a keď ich je za kamión, tak už to ide smer východná európa. V poslednej dobe hádam všetko čo som kúpil som musel reklamovať aj televízor (Sony), mobil (Sony Ericsson), samozrejme topánky (Deichman), práčka sa mi pokazila po 3 rokoch (Indesit)...
Ide hlavne o to, aby sme všetci reklamovali všetko, lebo západniary si o nás myslia, že sme debili. A aj majú pravdu, lebo našinec je taký, že keď mu to nepasuje tak si to nejak prispôsobí.
Práve včera som bol u suseda, ktorý si kúpil nový stôl a nie lacný. Elipsovitý, sklenený a pomáhal som mu to montovať, viac vecí nepasovalo, podľa mňa zjavný nepodarok, ale on si to radšej prispôsobil.

Obrázok užívateľa
vladimirovic
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 373 krát
Poďakovali mi: 582 krát

Poslaťod vladimirovic » Str Dec 28, 2016 7:01 pm

LUCKY

osobne by som si vyberal HLAVNE podla kvalitnych recenzii a zo znaciek panasonic /max LG/.
Napr co sa tyka spotreby tv, tak jedna zo znaciek, ktora neojekabati je panasonic. Kvalitativne je asi TOP aktualne.
Tiez toto riesim a asi kupim panasonic. Mali sme vsetky mozne znacky aj 2x samsung a napr samsung uz ozaj nechcem.

Späť na General - Pomoc

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia