tubi.sk - výkonný sťahovač hudby a videa z viac ako 30-tich sociálnych sietí ako je Youtube, Facebook, Instagram, TikTok a iných

UHD TV

Ak potrebujete s niečím poradiť, napíšte sem
mironem
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 110 krát
Poďakovali mi: 22 krát

Re: UHD TV

Poslaťod mironem » Pon Nov 28, 2016 9:13 am

Keď to tak zoberieš,napríklad ohľadom výroby,všetko je robené v Číne a tak to aj vyzerá.V poslednom čase sa dá povedať,že je to úplne jedno,od koho to zoberieš,všetko sú to "časované bomby".Môžeš to brať aj takto,nie je potrebná pre teba žiadna rada,aby si nemusel potom drbať niekoho,že ti zle poradil.Vyberaj si tak,aby ťa potom nemrzelo,že si dal toľko peňazí za hnoj,lebo dnes už bohužiaľ neplatí pravidlo o vysokej cene za kvalitu,ale platíš iba za značku.Skús si prečítať zákaznícke recenzie,moc do toho nevrážaj a vyber podľa svojej intuície.

Obrázok užívateľa
techno2000
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 216 krát
Poďakovali mi: 1531 krát

Poslaťod techno2000 » Ned Dec 18, 2016 4:21 pm

mironem píše:Keď to tak zoberieš,napríklad ohľadom výroby,všetko je robené v Číne a tak to aj vyzerá.V poslednom čase sa dá povedať,že je to úplne jedno,od koho to zoberieš,všetko sú to "časované bomby".

Nic v zlom, ale takuto volovinu som uz dlho nikde necital :verylol: Si zabil kamo kamo :D
Nie je múdry ten, kto veľa vie, ale ten, kto vie, čo je treba.

Obrázok

mironem
Prispievateľ
Prispievateľ

Poďakoval: 110 krát
Poďakovali mi: 22 krát

Poslaťod mironem » Uto Dec 20, 2016 12:45 am

Tvoju poznámku beriem.Mám však na teba len jednu otázku,zaoberáš sa servisom TV?.Ak nechceš,odpovedať nemusíš,mienku si vytvorím sám. :wink:

Obrázok užívateľa
vladimirovic
V.I.P.
V.I.P.

Poďakoval: 426 krát
Poďakovali mi: 583 krát

Poslaťod vladimirovic » Str Dec 28, 2016 7:01 pm

LUCKY

osobne by som si vyberal HLAVNE podla kvalitnych recenzii a zo znaciek panasonic /max LG/.
Napr co sa tyka spotreby tv, tak jedna zo znaciek, ktora neojekabati je panasonic. Kvalitativne je asi TOP aktualne.
Tiez toto riesim a asi kupim panasonic. Mali sme vsetky mozne znacky aj 2x samsung a napr samsung uz ozaj nechcem.

Späť na General - Pomoc

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť