Zdielana tlaciaren

Staré, nevhodné a zabudnuté príspevky za obdobie rokov 2007-2016.
petrik25
Nový člen
Nový člen

Poďakoval: 1 krát
Poďakovali mi: 1 krát

Zdielana tlaciaren

Poslaťod petrik25 » Pon Feb 15, 2010 3:47 pm

Zdravym mozno je to pre vas banalny problem ale ja mam fakt s tou tlaciarnou problem.
Mam 2 laptopy, moj Win XP Pro a druhy Win XP Home. Na internet su pripojene oba laptopy a to cez wifi router. Cize spojenie medzi nima nemalo robit problem.Tlaciaren chcem mat pripojenu na mojom pc, Win pro, a nazdielat ju z druheho pc, Win Home, tak aby tlaceny subor sa odoslal na moj pc a tak vylacil. Cize potrebujem zosietovat oba laptopy a plus zdielat tlaciaren na mojom aby druhe pc ju videlo a dokazalo pouzit.

Tak som sa pustil do roboty. rovnaka work group, nastavenie firewall, zdielany priecinok na oboch pc, instalacia driveroch na tlaciaren. Vsetko islo dobre. na Win Pro som nasiel oba nazvy pc a dostal sa zdielaneho priecinku v druhom v pc. problem nastal ked som to skusal naopak.Na Win Home som taktiek nasiel nazvy oboch pc ale do Win pro som sa uz nedostal.
Tlacairen je nainstalovana na oboch pc. ked som ju napojil na win home a dal zdielat tak win pro ju naslo a mohol som tlacit. ale ja to potrebujem presne naopak. potrebujem aby to fungovalo aj naopak.
tlaciaren: epson dx5000
win pro=Win XP Profesional

Späť na Archív príspevkov (2007-2016)

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia